Онлайн версія гаманця jaxx liberty

12-7-2020

not found

Також хочемо вам порекомендувати jaxx web

  • експертне рев’ю
  • наш рейтинг
  • залишити відгук
  • відгуки користувачів
  • схожі компанії
  • контакти

Jaxx liberty-децентралізований мультивалютний гаманець, створений в канаді в 2014 році. Проект був розроблений одним з творців ethereum ентоні ді іоріо. Протягом багатьох років цей гаманець був відомий просто як гаманець jaxx. У 2019 році він був перейменований, модернізований і отримав назву jaxx liberty.

Після випуску цього гаманця сервіс придбав величезну повагу і популярність завдяки зручності, функціональності і безпеки. Серед важливих особливостей цього сервісу гаманця слід зазначити, що він безкоштовний, він підтримує більше 80 валют і не вимагає входу. Гаманець існує у вигляді настільного гаманця для mac, linux і windows, мобільної версії. Для ios і android, а також як розширення для браузера google chrome.

Інтерфейс цього гаманця простий і зручний у використанні. Це одна з причин, чому цей гаманець набув популярності. Навіть ті, хто раніше не мав досвіду використання криптовалют, легко розуміють, як управляти своїми активами за допомогою цього гаманця.

Внизу вікна можна побачити горизонтальне меню з 7 вкладками: гаманці, біржа, портфель, ринки, новини, нагороди і провідник блоків.

На вкладці wallets користувач може вибрати один з доступних гаманців: bitcoin, ethereum, bitcoin cash, litecoin, dash, ethereum classic, zcash, doge, bat, golem, ripple і т.д. (всього гаманець підтримує більше 80 валют). При натисканні на wallets користувач потрапляє на вкладку обраного гаманця. Ця вкладка містить ще три вкладки: “баланс «(за замовчуванням він відкривається першим),» транзакції «і»інформація”. Вкладка “баланс” містить тільки кілька основних кнопок: відправити, отримати, обміняти. Крім того, він відображає кількість валюти і значення, в тому числі в доларах сша. Вкладка “транзакції” містить історію транзакцій, пов’язаних з адресою гаманця. На вкладці “інформація” представлені фактичні дані про актив. Ця інформація включає поточну ціну (в доларах сша), ринкову капіталізацію, 24-годинний обсяг, зміну і т. Д.

Вкладка exchange надає можливість використовувати платформу shapeshift. Ця платформа надає з себе децентралізований обмінник криптовалют. Завдяки партнерству між платформами користувачі jaxx можуть використовувати функціонал shapeshift через інтерфейс гаманця. Можливість обміну валют прямо в інтерфейсі гаманця-надзвичайно зручна функція, що робить цей гаманець привабливим для людей, які не хочуть витрачати багато часу на вибір і використання окремої платформи для покупки / продажу активів.

На вкладці «портфоліо «відображається значення» загальний портфель ” в доларах сша. Також можна використовувати кнопку» отримати криптовалюта”, щоб збільшити вартість портфеля. Під цією кнопкою знаходиться список всіх валют, що зберігаються в цьому гаманці, значення кожної валюти в доларах сша і зміни (у відсотках), які відбулися за останню годину, останній день і останній тиждень.

На вкладці “ринки” відображається інформація про 99 основних активах за ринковою капіталізацією. Дані, що відображаються на цій вкладці, включають назву активу, ціну активу в доларах сша, зміну за 24 години і один тиждень (у відсотках), ринкову капіталізацію (в доларах сша), поточну пропозицію і обсяг в доларах сша.

Інша вкладка-це “новини”, де користувачі можуть отримати актуальну інформацію за темами криптовалюти. Ця функція збільшує функціональність гаманця jaxx, перетворюючи його в інструмент, який повинен замінити більшість інших сервісів взаємодії з криптовалюта і надати користувачам всі можливі функції і дані. Така монополізація не здається реалістичною, але, тим не менш, ця функція робить гаманець ще більш зручним.

На вкладці “нагороди” користувач може зареєструватися для участі в програмі нагород, яка запланована в майбутньому. Щоб зареєструватися, користувач повинен вирішити головомку (зібрати логотип jaxx) і вставити відображуване ім’я та адресу електронної пошти. Нагороди пов’язані зі збором токенів decentral unity (jxx) і участю в співтоваристві.

Вкладка “block explorer” надає доступ до провідника блоків з 83 криптовалют, підтримуваних jaxx liberty. Користувач повинен просто клікнути на валюту і вказати адресу, хеш транзакції або хеш блоку. Провідник блоків працює без збоїв і надає достатньо інформації про транзакції.

На домашній сторінці користувач може встановити резервну копію для гаманця, створивши резервну фразу з 12 слів. Ця фраза може допомогти відновити доступ до коштів у разі, якщо початковий гаманець недоступний.

Як видно, цей сервіс дійсно багатофункціональний і здатний замінити багато інших платформ. Зберігати безліч валют в одному гаманці також легко. Більш того, завантаження і установка дуже прості. Різноманітність і кількість наданих функцій можуть підійти як новачкам, так і досвідченим власникам криптовалюта. Ще одна помітна особливість-це кроссплатформенное з’єднання. Це означає, що активи користувача доступні в гаманцях, встановлених на різних пристроях одного і того ж користувача.

Щоб спростити відправлення та отримання грошей, jaxx дозволяє використовувати qr-сканування замість того, щоб вводити адреси гаманців. Код, що містить адресу гаманця, може бути відсканований мобільним пристроєм. Це робить операції набагато швидше. Ця функція особливо корисна в ситуаціях, коли в якості платіжного засобу використовуються криптовалюта. Якщо хтось збирається щось купити в магазині і розплачуватися криптовалюта, набагато краще використовувати qr-код, а не витрачати час на введення адреси гаманця. Ця особливість робить jaxx невеликим кроком до масового впровадження криптовалют.

Використовувати цей гаманець просто. Як уже згадувалося, реєстрація не потрібна. Додаток для десктоп-гаманця можна завантажити з офіційного сайту і швидко встановити. Мобільну версію нескладно знайти в google play і в app store. Користувач може створити ім’я користувача і вказати адресу електронної пошти для участі в програмі заохочень, але для будь-яких інших дій користувачі можуть зберігати свою анонімність.

Як тільки гаманець встановлений, його вже можна використовувати (всі вкладки описані вище). Перше, що потрібно зробити, це, ймовірно, подбати про безпеку. На домашній сторінці можна задати резервну фразу з 12 слів. Для цього потрібно натиснути на ” ваша jaxx liberty не резервується!”розділ у верхній лівій частині вікна гаманця. Потім користувач повинен встановити прапорець, який підтверджує, що ніхто не дивиться, і, нарешті, почнеться створення фрази. Користувач повинен буде вибрати слова для резервної фрази слово за словом. Кожне слово вибирається з 4-х варіантів, що надаються гаманцем. Інші параметри безпеки-установка pin-коду і створення пароля. Обидва засоби настійно рекомендується включити.

Тоді можна налаштувати набір гаманців. За замовчуванням в списку з 83 підтримуваних валют тільки 12 гаманців. У верхній лівій частині вікна домашньої сторінки є кнопка “налаштувати”, де користувач може додавати гаманці для інших валют. Після додавання гаманця слід перейти на вкладку «гаманці». Новий гаманець ще не встановлений, його потрібно ініціалізувати. Праворуч від назви валюти є кнопка “натиснути для ініціалізації”. Все, що потрібно зробити, це натиснути на нього, і гаманець відразу ж буде ініціалізований.

Щоб перевести деякі валюти в гаманець, потрібно перейти на вкладку “гаманці«, вибрати необхідну валюту і натиснути на кнопку»отримати”. Після натискання цієї кнопки ви побачите qr-код і адресу для відправки грошей. Крім qr-коду є ще одна опція, що полегшує роботу з адресою гаманця — кнопка «копіювати адресу». Щоб відправити кілька монет, необхідно ввести адресу гаманця приймаючої сторони, встановити суму і натиснути кнопку «відправити».

Щоб поміняти монети, використовуючи вбудований api shapeshift, користувач повинен перейти на вкладку “exchange”, вказати валюту, яку він / вона бажає змінити, і валюту, яку він / вона збирається отримати в обмін. Потім все, що залишилося зробити, це натиснути на кнопку продовжити.

Цілком очевидно, що інтерфейс гаманця jaxx дійсно простий і зручний.

Jaxx liberty-це безкоштовний проект, тому він не збирає додаткові комісійні за транзакції (хоча і стягується плата за використання api shapeshift). За відправку грошей на інші гаманці стягується тільки комісія за транзакцію.

З дня запуску (2014) зареєстрований єдиний випадок злому. У 2017 році хакер отримав доступ до гаманця, встановленого наЗламаному iphone. Хакеру вдалося вкрасти eth на 400 000 доларів.

Є звіт про досліджену вразливість, який був опублікований дещо в 2017 році, і здається, що команда jaxx не бажає усувати цю вразливість. Це порушення дозволяє хакерам отримати резервну фразу з 12 слів.

Сам факт того, що був тільки один випадок крадіжки, змушує нас вважати, що гаманець є досить безпечним, але існуюча неусунена уразливість є ризиком, до якого слід ставитися серйозно.

Деякі кажуть, що jaxx являє