Онлайн версія гаманця jaxx liberty

12-7-2020
ТОП-8 новин світу кріптовалюти і блокчейна, за тиждень з 10 по 16 вересня |  bitcoin-crypto-portal.com
 
 

 

Багато людей, які зіткнулися з проблемами криптовалютного світу, задаються питанням, який гаманець вони повинні використовувати для зберігання відразу декількох криптовалюта. З ростом популярності криптовалют ринок віртуальних грошей заповнений величезною кількістю додатків і гаманців для зберігання електронних грошей.

Велика частина мобільних гаманців пропонує цікаві функції, які можуть дійсно стати в нагоді користувачеві.

Вибираючи jaxx web online, ви можете бути впевнені в тому, що працюєте з безпечною і надійною системою.

Можливості гаманця jaxx

Jaxx популярний мультивалютний гаманець, розроблений decentral inc., відомої компанії з канади, яка займається біткоіни і технологією blockchain. Перша версія гаманця jaxx була випущена в 2014 році і за останні роки стала одним з кращих гаманців для різних криптовалюта (не тільки для біткоїни).

  • у порівнянні з попередньою версією, гаманець був змінений і вдосконалений по-новому. Покращена, серед іншого, безпека і підвищений рівень анонімності.
  • jaxx інтегрований з shapeshift, тому користувачі можуть легко обмінювати свої криптовалюти на інші без будь-яких затримок або додаткових комісій за обмін.
  • це мультивалютний гаманець hd (hierarchical deterministic wallet), створений досвідченою командою розробників. Jaxx дозволяє зберігати більше 80 криптовалют і токенів в одному місці. Крім того, це гаманець, в якому користувач контролює свій seed і pin-код.

Однією з основних функцій гаманця jaxx liberty є можливість зберігати і укладати угоди за допомогою безлічі різних криптовалюта і корисних токенов.

Переваги криптовалютного гаманця jaxx

Нове оновлення jaxx, відносно свого попередника, набагато краще захищене, паролем і pin-кодом, а створення нового гаманця створює безпечну резервну фразу( recovery seed), що складається з 12 слів, яка зашифрована на вашому пристрої. Ви також можете використовувати recovery seed для синхронізації гаманця на декількох пристроях.

В даний час робота з представленим програмним забезпеченням гарантує вам безпеку у всьому. Ви завжди можете зв’язатися зі службою підтримки, яка не тільки допоможе, але і надасть підтримку. Криптовалютний гаманець користується величезною популярністю по всьому світу, все завдяки унікальним функціям.