Кожен активний користувач мережі інтернет вже давно помітив, наскільки швидко за останні 2-3 роки зріс інтерес до різних криптовалютам. Так, курс вже всесвітньо відомого Биткоина ще з середини квітня 2017 року всього за два місяці збільшився з 1240 до 3000 доларів, і на даний момент закріпився на позначці в 2340$. Ціна не менш відомого Ethereum за останні 3 місяці з 49 доларів збільшилася до 220$, а «срібло» криптовалютного світу, тобто Litecoin, за ті ж 90 останніх днів зросла в ціні з 13 до 41$.

Зміст:

 • Популярність криптовалют
 • Чому так незвичайний сервіс BitFlip.cc? Цілі та завдання проекту
 • Партнерська програма біржі BitFlip.cc
 • Особливості та переваги криптовалютной біржі BitFlip.cc
 • Як зареєструватися в bitflip.cc?
 • Відгуки про BitFlip.cc
 • Висновки
 • до змісту ↑

  Популярність криптовалют

  Природно, що всі ці тенденції світу криптовалют викликають величезний інтерес як у всіх інвесторів і трейдерів, так і багатьох людей, які бажають надійно зберегти свої заощадження. Не варто також забувати і про те, що кожна криптовалюта, по суті, є до того ж і особливої платіжною системою зі своїми вигідними і відмінними рисами. Так, сьогодні вже безліч онлайн-магазинів в самих різних сферах, а також багато офлайн установи приймають до оплати Биткоин.

  У зв’язку з цим може виникнути логічне запитання – а де ж, власне, можна купити криптовалюту і як це зробити найкраще? Один з найпопулярніших варіантів – це скористатися численними обмінниками або послугами приватних посередників «мінял». Проте в даному випадку буде нелегко знайти дійсно вигідний курс, не кажучи вже про переплату різних комісій. І якщо новачків такий варіант ще може влаштувати, то досвідчені користувачі воліють використовувати онлайн-біржі криптовалют, де завжди можна знайти найвигідніший курс, зробити зручний обмін і обійтися без зайвих переплат.

  А однією з найбільш цікавих криптовалютных бірж є сервіс bitflip.cc. Щоб дізнатися, чому варто скористатися послугами цього сервісу і в чому полягають його головні переваги, читайте далі.

  до змісту ↑

  Чому так незвичайний сервіс BitFlip.cc? Цілі та завдання проекту

  Насамперед, варто зазначити, що даний проект стартував 17 червня 2017 і в даний момент є повністю працюючим сервісом з наданням повного функціоналу для здійснення торгів. Платформа вже запущена і дозволяє торгувати основними валютними парами.

  Незважаючи на те, що криптовалюта існує вже багато років, досі досить важко знайти хороший сервіс, що пропонує дійсно зручну торгівлю, оперативну підтримку всіх користувачів, максимально простий введення і виведення необхідних коштів з допомогою онлайн-банкінгу і популярних валют без грабіжницьких комісій за здійснення даних операцій.

  Біржа BitFlip якраз і пропонує рішення всіх цих нагальних проблем, з якими стикається більшість початківців учасників, і в підсумку ставить перед собою мету вивести торги криптовалютой вже на масовий ринок з наданням максимально зручною онлайн-системи з надійним рівнем захисту аккаунта, з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і захищеним виведенням коштів, знижуючи тим самим занадто завищені комісії спільного ринку. Тут же важливо згадати про ще одну важливу перевагу, яке, в першу чергу, стосується трейдерів – ви можете приступити до торговельними операціями відразу ж після завершення простої процедури реєстрації, не проходячи процес тривалої ідентифікації.

  Варто зазначити, що проект розробляється і постійно поліпшується невеликою командою розробників, що має чималий досвід у створенні високонавантажених сервісів.

  Розробники сервісу позиціонують себе як команду ентузіастів, робить платформу bitflip.cc і вкладывающую в неї всі свої зусилля і душу. Фахівці володіють великим досвідом у створенні подібних масових проектів. Команда позбавлена бюрократії, що дозволяє рухатися і прогресувати швидше, ніж інші.

  Творці ресурсу ставлять перед собою мету в розробці дійсно технологічно надійного і динамічного продукту з пропозицією висококласного сервісу та живої підтримки трейдерів. При цьому особлива увага приділяється створенню єдиної екосистеми – сучасної платформи по ефективному навчанню грамотної торгівлі на біржі, зручному аналізу важливих новин та графіків, надання самих останніх новин, корисним блогах та багато іншого.

  З докладним Roadmap на 2017 (плани розвитку біржі) можна ознайомитись тут:

  Також розробники постійно звітують про виконану роботу і важливі зміни в системі біржі в соціальних мережах. За останніми новинами ресурсу можна легко стежити в таких спільнотах:

  • Vkontakte: https://vk.com/bitflipcc;
  • Telegram: https://t.me/bitflip;
  • Facebook: https://facebook.com/bitflipcc;
  • Twitter: https://twitter.com/bitflipcc;
  • Instagram: https://www.instagram.com/bitflipcc/.

  до змісту ↑

  Партнерська програма біржі BitFlip.cc

  Не менш важливо згадати і про наявність досить привабливою партнерської програми – платформа bitflip.cc ділиться до 70% від свого доходу з партнерами проекту. Так, кожен залучений вами користувач назавжди закріплюється за вашим обліковим записом (необхідна реєстрація в системі).

  Особливості партнерської програми:

  • З кожного залученого трейдера ви отримуєте від 40% до 70% зі всіх угод.
  • Виплати здійснюються раз на тиждень – щовівторка за минулий тиждень з понеділка по неділю.
  • COOKIE зберігаються на 30 днів – навіть якщо залучений користувач зареєструється пізніше, він все одно залишиться за вами при створенні облікового запису.

  Ваші доходи розподіляються між валютними гаманцями в залежності від того, якою валютою здійснюють торгівлю ваші реферали. Ці кошти можна використовувати для проведення торгів на біржі або вивести їх на ваш гаманець і банківську картку.

  до змісту ↑

  Особливості та переваги криптовалютной біржі BitFlip.cc

  Сам сайт проекту має інтуїтивно зрозумілим і адаптивним дизайном, що дозволяє використовувати його можливості на мобільних і планшетних пристроях з повним функціоналом і набором інструментів. При цьому біржа вигідно відрізняється від своїх конкурентів простотою і зручністю.

  Що стосується підтримуваних валют торгів, то на даний момент доступні USD, UAH THB, EUR, BTC, LTC, ETH, XRP, DASH і DOGE. Кількість даних пар постійно збільшується.

  Біржа бере 0.1% з активу кожної угоди, що є досить гарним показником. Докладна інформація про комісіях на операції системи.

  Також серед основних переваг слід відзначити підтвердження висновків через SMS-повідомлення, що значно підвищує безпеку виведення коштів, максимально низькі комісії за введення і виведення грошей, оперативне вирішення всіх питань та цілодобову підтримку. Примітно, що крім російської мови, сайт біржі працює ще й англійською.

  Тут же слід більш детально розповісти про захист даних. Так, усі дані надійно шифруються. А будь-виведення коштів підтверджується за допомогою Google Authenticator.

  Зручний введення і виведення засобів. На даний момент сайт працює з платіжними системами Yandex.Money, Advcash, ePayments, Interkassa, Perfect Money, Payoneer, Paxum, QIWI, Skrill, WebMoney і деякими іншими ПС.

  до змісту ↑

  Як зареєструватися в bitflip.cc?

  Процес реєстрації і створення аккаунта гранично простий. Вам необхідно лише перейти за посиланням реєстрації.

  Далі вам слід ввести ваш нікнейм (ім’я), робочий е-мейл і придумати пароль.

  Відео з реєстрації в системі:

  до змісту ↑

  Відгуки про BitFlip.cc

  Оскільки дана криптовалютная біржа з’явилася зовсім недавно, то і відгуків про її роботу поки що небагато. Проте вже зараз вона вигідно відрізняється від своїх конкурентів зручністю, простотою використання, практично миттєвим відгуком від адміністрації ресурсу (всі запитання можна ставити прямо на головній сторінці сайту), низькими комісіями, дійсно привабливою партнерською програмою і, звичайно, цікавими можливостями для інвестування.

  до змісту ↑

  Висновки

  Незважаючи на те, що криптовалютная біржа BitFlip.cc є ще молодим проектом і серед її відвідувачів поки не спостерігається небувалої активності, варто відзначити, що всього за кілька тижнів команда проекту виконала обсяги роботи, які багато більш імениті конкуренти розтягують на цілі роки. Практично з кожним днем сервіс все більш удосконалюється, стає все простіше, зручніше і привабливішим для основної маси користувачів. Трейдери зможуть знайти тут не тільки зручний сервіс, але і найвигідніші умови для торгів, а інвестори, які бажають взяти участь у розвитку проекту, зможуть отримати згодом непоганий пасивний дохід.

  Автор: Олексій Півень

  Це вам буде цікаво

  27 липня 21:14
  Чи потрібно сплачувати податок з продажу акцій? Основи оподаткування громадян, які інвестують в акції
  Сплата податків з продажу акцій – питання, що враховують не всі початківці інвестори. Однак це дуже важливий аспект, що вимагає особливої уваги. Знаючи основні правила, якими відрізняється податок з продажу акцій, можна істотно знизити ці витрати. Податки, що сплачуються інвесторами: розмір та порядок сплати Інвестори, що здійснюють діяльність на ринку цінних паперів, повинні сплачувати податок у розмірі 13 відсотків. Торгуючи акціями, учасник біржі отримує прибуток, фактично…

  25 червня 14:07
  Піраміда МММ: історія виникнення і зникнення
  Особистість Сергія Мавроді та ідеї, висловлені ним, до цих пір викликають чималий інтерес. Сприяла такої популярності піраміда МММ, колишня на піку популярності…

  23 червня 21:10
  eToro – спілкуємося, вчимося, торгуємо і заробляємо на досвіді інших
  Прогрес породжує нові форми взаємодії. Добрався він і до фінансової ніші. Тепер на фондових ринках торгують через платформи, що володіють ознаками брокера і…
  5 червня, 13:10
  Вклади в МФО: особливості та ризики розміщення коштів під високі відсотки
  Можливості отримати прибуток без будь-яких ризиків немає. Чим вище прибуток, тим більше людина ризикує все втратити в ряді непередбачених ситуацій. Є багато методів…
  23 травня 19:58
  Куди вкласти гроші під відсотки? Актуальні методи
  В кризу важко зберегти гроші в цілості, і тим більше заробити на вкладах. Перед тим як вкласти гроші під відсотки, потрібно уважно вивчити доступні…
  12 травня 22:14
  Що таке ПІФ? Розбираємо основи
  Громадянам, які замислюються про інвестування своїх коштів, слід знати, що таке ПІФ. Наявність такої інформації дозволить найбільш об’єктивно оцінити…