Сьогодні в мережі ви можете знайти величезну кількість блогів інвестиційної тематики. І одним з найбільш цікавих і популярних з них є сайт profvest.com.

Чим же так цікавий саме цей блог про інвестиції в хайпи і не тільки? Які переваги і вигоди для читачів та інвесторів ви можете отримати разом з PROFVEST? Давайте розберемося в цьому детальніше.

Зміст:

 • Що таке сайт PROFVEST? Огляд блогу
 • Опис розділу «Інвестиції»
 • Огляд розділу «Звіти інвестування»
 • Що цікавого в розділі «Корисне»?
 • Опис «Новачкам»
 • Про конкурси і нагороди на сайті
 • Бонус і страховка за участь в проектах
 • Контакти блогу
 • Замість висновку
 • до змісту ↑

  Що таке сайт PROFVEST? Огляд блогу

  Сайт Profvest.com – це тематичний авторський блог від інвестора, який вкладає свої гроші в різні інвестиційні фонди, ПАММ-рахунки, високоприбуткові проекти (хайпи), кріптовалюти, в оффлайн-сферу і багато інші інструменти інвестування.

  На сторінках блогу ви знайдете багато цікавої та пізнавальної інформації про актуальні можливості інвестування, самих варіантах, куди можна вкласти гроші, зрозумієте, яких помилок слід уникати, і як слід поступати правильно, ознайомитеся з повним описом усіх успіхів і невдач команди проекту і зможете вивчити детальні звіти про прибутки від інвестицій автора сайту.

  Дана інформація становить інтерес для людей різного віку незалежно від їх віку, професійної діяльності і фінансових можливостей. З її допомогою ви зможете поліпшити свої навички заробітку в інтернеті, підвищите свою фінансову грамотність і почнете краще розбиратися в інвестуванні в мережі.

  Автором блогу є приватний інвестор, блогер і підприємець Тарас С.

  Сам інтерфейс сайту зроблений з максимальною увагою до читача блогу, на головній сторінці сайту вам відразу ж надаються огляди останніх і найбільш актуальних інвестиційних проектів.

  З правого боку ви можете скористатися зручною функцією пошуку по блогу ознайомитися зі змістом (картою) сайту і відвідати розділ «Питання-Відповіді», де ви знайдете відповіді на найпопулярніші питання читачів.

  Нижче ви можете побачити актуальний інвестиційний портфель блогу, де покази інвестиційні проекти, розмір вкладу від сайту, наявність страховки, а також поділ на категорії – лідери, кандидати і тестовані проекти.

  На верхній панелі блогу про інвестиції в хайпи на ваш вибір представлені основні розділи сайту, а саме – інвестиції, звіти щодо інвестування, корисне, новачкам, конкурси, бонуси і страховка і контакти. Давайте ж розглянемо їх більш докладно.

  до змісту ↑

  Опис розділу «Інвестиції»

  При виборі на головній панелі сайту цього розділу вам стануть доступні наступні підкатегорії.

  • Лідери – це найбільш перспективні інвестиційні проекти, які вже принесли прибуток своїм вкладникам, показують плавний розвиток і розкрутку в мережі.
  • Кандидати – це проекти, що проходять другу стадію перевірки з більш детальним аналізом подальших перспектив на майбутнє. Після демонстрації стабільних результатів і виплати прибутку вкладникам проекти даної категорії потрапляють в «Лідери».
  • Тестуємо – як зрозуміло з назви, інвестиційні проекти даної категорії проходять початкову стадію перевірки, де проводиться первинний аналіз і оцінка ефективності нещодавно доданих на блозі хайп-проектів. Після підтвердження своєї працездатності і демонстрації плавною розкрутки проекти даної категорії переміщуються в «Кандидати».
  • Зі страховкою – тут ви можете побачити проекти, інвестування в які ваш внесок страхується блогом на певну суму.
  • Нові на блозі – проекти, які, відповідно, нещодавно потрапили на блог.

  Далі ви можете вибрати розподіл проектів за ступенем їх дохідності і ризику – высокопроцентные, среднепроцентные і низькопроцентні.

  У розділі ПАММ-майданчики ви знайдете докладні огляди по роботі з брокерами ПАММ-рахунків і дізнаєтеся, як можна працювати з цим інструментом інвестування.

  Що стосується бінарних опціонів, то у відповідній вкладці ви зможете прочитати огляди найбільш популярних брокерів БО і зрозуміти, як з ними можна працювати.

  Вкладка «Оффлайн-бізнес» цілком присвячена інвестиціям поза сфери інтернету.

  до змісту ↑

  Огляд розділу «Звіти інвестування»

  За допомогою даного розділу блогу ви можете ознайомитися з регулярними звітами про прибутки команди блогу – куди були вкладені гроші, в якому розмірі, скільки прибутку або збитків вдалося отримати за цей період, аналіз ситуації. Також у цьому розділі ви можете вивчити останні огляди нових інвестиційних проектів.

  до змісту ↑

  Що цікавого в розділі «Корисне»?

  Як зрозуміло з назви, тут ви знайдете масу корисної та необхідної інформації по інвестиціям в мережі. А саме – інструкції по роботі з електронними платіжними системами, з обміну валют, рекомендації по інвестуванню, захист ваших даних, економії грошей, різні навчальні матеріали та багато іншого.

  до змісту ↑

  Опис «Новачкам»

  Тут ви знайдете конкретні інструкції щодо інвестування в хайп-проекти, Памм-рахунки та інші інструменти, куди можна вкласти гроші, як розігнати депозит, словничок інвестора і багато іншого, що допоможе зробити правильні перші кроки в світі інвестицій.

  до змісту ↑

  Про конкурси і нагороди на сайті

  Важливо додати, що на сайті постійно проводяться різноманітні конкурси з грошовими призами та нагородами. Завдяки участі в конкурсах ви можете отримати призи за активність на сайті, а також за певні дії, зазначені в умовах проведення конкурсу. Більш детальну інформацію можна знайти тут.

  до змісту ↑

  Бонус і страховка за участь в проектах

  Цього розділу варто приділити особливу увагу, особливо якщо ви вирішили випробувати свої сили в інвестуванні у високоприбуткові онлайн-проекти. Так, при інвестуванні ваших коштів через блог Profvest ви можете отримати бонус від вашого депозиту (рефбек), який часто перевищує 5% від суми ваших вкладень. Крім цього, багато проектів на блозі страхуються командою PROFVEST. У разі закриття проекту, якщо ви втратили гроші, ви можете розраховувати на часткове або повне заповнення ваших збитків.

  Докладна інструкція з поясненнями всіх цих моментів описана тут.

  до змісту ↑

  Контакти блогу

  Якщо вам цікава якісна консультація щодо формування інвестиційного портфеля або у вас з’явилися які-небудь додаткові питання щодо інвестування в хайпи, онлайн або оффлайн-проекти, то ви можете зв’язатися з творцем блогу за електронною адресою: [email protected]

  При цьому варто бути уважним — якщо вам пишуть від імені блогу з метою залучення вас до інвестування в проекти — це шахраї! Сайт Profvest не проводить такої розсилки, не збираємо інвестиційні пули і не приймає кошти від вас.

  Офіційна група ВК: https://vk.com/profvestcom

  Більше контактів можна дізнатися тут.

  Там же ви можете проконсультуватися з питань співпраці або розміщення реклами на блозі.

  до змісту ↑

  Замість висновку

  Інвесторам, які зацікавилися вкладенням грошей у хайп-проекти, слід порадити спочатку вивчити розділи сайту «Новачкам» і «Корисне», засвоїти головні правила інвестора. При цьому краще звертати увагу на проекти з розділу «Лідери» і особливо на ті з них, які знаходяться під страховкою. Не забувайте при цьому користуватися можливістю замовити рефбек від блогу, тобто бонус від вашого вкладу.

  Для початку краще відібрати не менше 7-8 перспективних проектів для вкладення ваших коштів і не вкладатися всім капіталом лише один з них. Як варіант, для безпечного набору досвіду має сенс записувати ваші вкладення на папері, аналізувати прибуток, збитки, консультуватися з автором блогу і вже потім вкладати грошові заощадження.

  Крім цього, не забувайте, що на блозі є маса інформації по роботі з криптовалютами, Памм-рахунками і офлайн-бізнесом, яка теж допоможе вам істотно швидше досягти ваших фінансових цілей. Успішних вам інвестицій!

  Автор: Олексій Півень

  Це вам буде цікаво

  9 грудня 16:07
  Як успішно торгувати бінарними опціонами
  Бінарні опціони – це доступний фінансовий інструмент, який став для жителів СНД однією з небагатьох інвестиційних альтернатив, які можна протиставити низькодохідним банківськими вкладами. Будь-який бажаючий може зареєструватися, відкрити торгівельний рахунок і всього за кілька годин отримати такий прибуток, яку місцеві банки не в змозі виплатити за календарний рік. Проблема в тому, що більшість трейдерів не розуміють суті заробітку на бінарних опціонах. Вони дивляться презентаційні…

  28 липня 16:47
  Огляд криптовалютной біржі BitFlip.cc
  Кожен активний користувач мережі інтернет вже давно помітив, наскільки швидко за останні 2-3 роки зріс інтерес до різних криптовалютам. Так, курс вже всесвітньо…

  27 липня 21:14
  Чи потрібно сплачувати податок з продажу акцій? Основи оподаткування громадян, які інвестують в акції
  Сплата податків з продажу акцій – питання, що враховують не всі початківці інвестори. Однак це дуже важливий аспект, що вимагає особливої уваги. Знаючи…
  25 червня 14:07
  Піраміда МММ: історія виникнення і зникнення
  Особистість Сергія Мавроді та ідеї, висловлені ним, до цих пір викликають чималий інтерес. Сприяла такої популярності піраміда МММ, колишня на піку популярності…
  23 червня 21:10
  eToro – спілкуємося, вчимося, торгуємо і заробляємо на досвіді інших
  Прогрес породжує нові форми взаємодії. Добрався він і до фінансової ніші. Тепер на фондових ринках торгують через платформи, що володіють ознаками брокера і…
  5 червня, 13:10
  Вклади в МФО: особливості та ризики розміщення коштів під високі відсотки
  Можливості отримати прибуток без будь-яких ризиків немає. Чим вище прибуток, тим більше людина ризикує все втратити в ряді непередбачених ситуацій. Є багато методів…