Що б ви сказали, якби вам було запропоновано офіційна робота в інтернеті з можливістю вибору сфери діяльності, якісним навчанням, багатообіцяючими перспективами, так ще й абсолютно безкоштовно?

Думаєте це неможливо? Тоді вам обов’язково потрібно ознайомитися з сервісом Workle.

А щоб дізнатися про це більш докладно, читайте далі.

Зміст:

 • Що таке Workle?
 • Кому буде цікавий цей проект?
 • Workle для користувачів
 • Workle для компаній-партнерів
 • Особливості сервісу Workle
 • Перспективи заробітку
 • З чого почати роботу з проектом?
 • Висновки
 • до змісту ↑

  Що таке Workle?

  Workle (офіційний сайт) – це перший роботодавець у СНД, зокрема в Росії та Україні, що надає можливість офіційного працевлаштування та роботи через інтернет. Даний сервіс успішно функціонує вже понад 5 років, є резидентом Інноваційного центру «Сколково» і співпрацює з більш ніж 140 провідними компаніями-партнерами.

  Метою сервісу Workle є створення та інтеграція в мережі інтернет нових онлайн-професій, надання можливості стати затребуваним фахівцем у будь-якій точці Росії, можливість знаходження роботи, отримання безкоштовного навчання, освіти, заробітку грошей і успішної побудови кар’єри. При цьому співробітники Workle ставлять перед собою місію у створенні товариства онлайн-професіоналів, підвищення якості рівня життя та матеріального добробуту всіх громадян.

  Відеопрезентація:

  до змісту ↑

  Кому буде цікавий цей проект?

  до змісту ↑

  Workle для користувачів

  Для звичайних громадян даний сервіс дає можливість знайти офіційну роботу в інтернеті, працювати в провідних професіях віддалено, отримувати необхідну освіту, робочі навички та рішення для успішної роботи в мережі, а також можливість створення кар’єри та отримання відчутного доходу. Причому тут знайдуть для себе роботу не тільки охочі заробити, студенти, молоді мами, але і професійні консультанти, які за допомогою сервісу зможуть вийти на зовсім інший рівень роботи.

  до змісту ↑

  Workle для компаній-партнерів

  В даному випадку сервіс надає практично необмежені можливості для реалізації послуг і різних продуктів на території СНД. Як вже згадувалося раніше, Workle дає людям можливість працювати через інтернет. Причому кожен при наявності бажання може незалежно від стажу роботи, віку та освіти освоїти одну зі спеціальностей, які раніше не були доступні онлайн, закінчити навчальний курс, отримати доступ до робочого кабінету і почати заробляти.

  При цьому провідні компанії (у сфері туризму, кредитування, страхування, нерухомості та ін) активно розміщують на сайті свої продукти і послуги. Користувачі сервісу Workle вивчають їх, отримують професію, стають представниками даних компаній-партнерів, тобто офіційними менеджерами по продажах, консультують потенційних клієнтів і займаються продажем обраних послуг і продуктів. Причому адміністрація проекту регулярно розширює перелік послуг, продуктів і кількість самих компаній-партнерів.

  Ознайомитися з сервісом Workle!

  до змісту ↑

  Особливості сервісу Workle

  Як відомо, будь-якій професії треба вчитися, і онлайн-заробіток або ж офіційна робота в інтернеті не є винятком. При цьому Workle надає комплексний підхід до отримання нових теоретичних знань і практичних навичок. Весь процес навчання відбувається дистанційно. Завдяки йому ви зможете в найкоротші терміни засвоїти всю необхідну інформацію, приступити до початку роботи і продовжувати розвиватися як спеціаліст.

  Після проходження навчання ви отримуєте доступ до зручного онлайн-офісу (вашого особистого кабінету на сайті), який оснащений всіма необхідними функціями – модулями для знаходження, порівняння продуктів, створення, ведення клієнтської бази, зручний органайзер, зразки всіх необхідних файлів, документів і багато іншого.

  Причому тут над вами немає начальства, яке буде стежити за кожним вашим рухом і змушувати старанно працювати. Тобто ви самі визначаєте відповідний час і тривалість праці. Ви можете працювати стільки, скільки вважаєте за потрібне, там, де вам це зручно, і тоді, коли ви цього бажаєте. Природно, за свою роботу ви отримуєте відповідну винагороду. Причому користування всіма послугами сервісу Workle абсолютно безкоштовно. Від вас не потрібно ніяких вкладень, крім витрат часу на навчання та бажання працювати віддалено.

  При цьому слід особливо відзначити наступні переваги сайту:

  • вільний графік роботи;
  • цивільно-правовий договір;
  • основна зайнятість, або ж можливість підробітку;
  • гідний дохід;
  • повноцінний онлайн-офіс в будь-якій точці світу;
  • актуальні пропозиції від компаній-партнерів;
  • завжди оптимальна вартість продукту або послуги;
  • захист вашої клієнтської бази;
  • гарантія виплат за здійснені операції;
  • безпечні перекази на карту і ЕПС;
  • соціальні внески;
  • довідка про доходи за запитом;
  • наявність власного офісу компанії за адресою: Москва, Партійний провулок, будинок 1, корпус 46.

  до змісту ↑

  Перспективи заробітку

  Після проходження навчання та здачі тестів для підтвердження своєї кваліфікації ви можете розвиватися відразу в декількох напрямках, тобто продажу послуг в наступних сферах – туризм, банківська справа, подарунки, охоронні системи, послуги зв’язку, юридичні послуги, створення сайтів, страхування, дитячі товари та ін. тобто ви маєте чудову можливість стати турагентом, кредитним фахівцем, фінансовим консультантом, менеджером з підбору персоналу, страховим агентом, працівником колл-центру і т. д. Як ви розумієте, вашої основним завданням є пошук клієнтів та продаж послуг, а досягти успіху в цій справі вам якраз і допоможе сайт Workle.

  Що стосується самих перспектив заробітку, то тут вже все залежить від того, скільки часу і своєї праці ви готові віддати роботі. Приміром, якщо за 1 продаж відповідної банківської картки ви можете отримати до 1000 рублів, то при наданні допомоги в оформленні іпотечного кредиту ви вже отримуєте винагороду розміром до 70 000 рублів з 1 продажу. Але для цього, звичайно ж, слід опанувати відповідну спеціальність.

  до змісту ↑

  З чого почати роботу з проектом?

  Природно, щоб більш детально розібратися з усіма нюансами роботи даного сервісу і отримати офіційну роботу в інтернеті, необхідно зареєструватися на сайті та пройти відповідне навчання. У будь-якому разі вже зараз ви можете знайти відповіді на всі питання, що цікавлять вас (навчання, клієнти, кар’єра, документи, правила та ін.) на спеціальному розділі сайту «Допомога».

  Примітно, що на сайті є навіть своє особливе телебачення – Workle TV, де постійно ведуться нові онлайн-трансляції, які допомагають досягти ваших цілей у професії.

  Окремо варто згадати, що ви можете виступати не тільки як працівника даного сервісу, але і як покупець, адже, по суті, Workle є величезним онлайн-гіпермаркетом з продажу різних послуг (тури, авіаквитки, страховки, номери в готелях, банківські продукти та ін). Причому навіть у цьому випадку вам пропонуються зручні безкоштовні навчальні матеріали по вибору найбільш вигідної пропозиції. Наприклад, ви знайшли вигідний тур в Єгипет за 15 000 рублів і після оплати даного продукту отримали винагороду в розмірі 800 рублів як користувач, що купив продукт. Ці ж гроші ви могли б заробити, якщо б порекомендували цей же тур своїм друзям, знайомим та іншим клієнтам.

  Але навіть якщо з якоїсь причини ви не захочете тут працювати і отримувати офіційну роботу в інтернеті, вам все одно надається відмінна можливість безкоштовного якісного навчання по самим різним і найбільш актуальних напрямів, що, погодьтеся, ніколи не буде зайвим.

  Але давайте перейдемо від теорії до практики. Отже, для початку роботи з проектом вам, перш за все, потрібно пройти просту реєстрацію. Для цього перейдіть за наступним посиланням.

  Далі вам необхідно ввести дійсну адресу електронної пошти і натиснути на кнопку «Зареєструватися». Після придумати пароль, вибрати бажану сферу діяльності (можна змінити в майбутньому), вказати місто та, знову натисніть «Зареєструватися». Також для реєстрації ви можете скористатися акаунтами у ваших соціальних мережах. Після цього на ваш електронний ящик прийде лист з усіма подальшими інструкціями. Потім у вас відкриється доступ до вашого особистого кабінету, який відрізняється гранично зрозумілим і простим функціоналом. Там же ви знайдете всю необхідну інформацію щодо навчання та для початку роботи.

  до змісту ↑

  Висновки

  В якості висновку варто відзначити, що за допомогою сервісу Workle вам дійсно надається офіційна робота в інтернеті з можливістю освоєння професії що вас цікавить, безкоштовного навчання, побудови кар’єри та заробітку грошей. Це дійсно дуже зручний інструмент для роботи онлайн і при бажанні навчатися, розвиватися і заробляти він цілком може стати основним місцем вашої роботи. Успіхів!

  Зареєструватися і почати заробляти з Workle!

  Автор: Олексій Півень

  Це вам буде цікаво

  16 березня 15:51
  ТОП–5 найбільш небезпечних професій у всьому світі. Яка робота є найбільш ризикованою?
  Чи знаєте ви, що рівень смертності серед електриків значно вище, ніж серед поліцейських, а шахтарі у вугільних шахтах гинуть набагато частіше, ніж професійні військові? Однак подібні дані зовсім не зупиняють людей, які вирішили освоїти найбільш небезпечні професії в світі і присвятити їм своє життя. Отже, де ж найбільш великий ризик для життя людини, і яку роботу по праву можна вважати найбільш важкої і суворою? А щоб дізнатися відповіді на це питання, читайте…

  14 березня 10:02
  ТОП–4 найбільш простих і надійних способів заробітку в інтернеті. Де можна реально заробити без обману і вкладень?
  Варто визнати, що фінанси є однією з найбільш важливих сфер життя кожної людини. Та й, мабуть, важко знайти такого громадянина, який був би повністю…

  24 лютого 13:46
  Як стати більш продуктивним, працюючи вдома
  Робота на дому володіє багатьма перевагами, тому є привабливим джерелом доходу. Початківці підприємці, фрілансери, фахівці різних професій…
  31 грудня 17:13
  Правильне планування кар’єри: з чого почати?
  Успіх кожної людини залежить від його вміння планувати своє життя, в тому числі і кар’єрне зростання. Тому важливо знати, якими правилами і нюансами відрізняється…
  22 грудня 09:29
  ТОП–10 кращих професій, які дозволять вам подорожувати
  Варто відзначити, що більшість людей часто мріє про пригоди та подорожі в далекі країни. Благо, законодавством передбачено один або ж два…
  16 грудня 09:08
  ТОП–10 найприбутковіших професій для ледарів. Де працювати найлегше?
  Якщо вам відчайдушно нічого не хочеться робити, а особливо напружуватися, але при цьому є потреба в грошах, то не поспішайте засмучуватися. Адже насправді стоїть тільки…