Для багатьох людей часто стає досить актуальною проблема з пошуком роботи. Одні незадоволені своєю поточною діяльністю, інші просто намагаються знайти вакантне місце для роботи за наймом. Але є й такі громадяни, які особливо не турбуються про своє працевлаштування, а роблять тисячі доларів на, здавалося б, вельми дивні і незвичайні речі. Так, чи намагалися ви коли-небудь продати зірку, здати своє обличчя в оренду або ж стати професійним стояльщиком» у чергах? А щоб більш детально дізнатися про самих оригінальних способах заробітку, читайте текст далі.

Зміст:

 • Продаж зірок
 • Візьміть одного в оренду
 • Дегустація кормів для тварин
 • Особа реклами
 • Продаж обіймів
 • Поверни мої гроші
 • Бізнес на метеликах
 • Перспективна професія
 • Продайте себе на акції
 • Шкарпетки по підписці
 • до змісту ↑

  Продаж зірок

  Якщо задуматися про те, кому належать зірки, то вийде, що нікому. А якщо ці небесні тіла не є чиєюсь власністю, значить, їх можна вигідно продати! Принаймні, саме так вважають в міжнародному реєстрі зірок (ISR), який успішно працює ще з 1979 року. Суть роботи цієї організації полягає в тому, що ви можете вибрати будь-яку вільну зірку, назвати її своїм ім’ям або іншою назвою. Після цього ви отримуєте спеціальний реєстраційний сертифікат, який запевняє, що названа вами зірка належить тільки вам, і ви можете вважатися її повноправним власником. Крім великого і яскравого сертифіката, ви також отримаєте карту зоряного неба з координатами купленого вами небесного тіла, а також ілюстрований буклет з інформацією з астрономії.

  Багато знаменитостей, високопоставлені чиновники і просто багаті люди зі всього світу дуже часто набувають таким чином зірки для себе чи своїх друзів і знайомих. Всі нові назви планет регулярно оновлюються і публікуються в офіційному астрономічному довіднику. Правда, наукове співтовариство не виявляє особливої довіри до цієї інформації.

  до змісту ↑

  Візьміть одного в оренду

  Вам часто буває нудно? Не з ким поговорити? Так візьміть же собі друга напрокат! І це не жарт. В США, а також у багатьох європейських країнах широко поширена послуга так званої оренди дружби. Причому оплата проводиться по годинах. Правда, обійдеться вам такий «фрэнд» від 40 доларів за 60 хвилин. Все, що потрібно – це зареєструватися на сайті RentAFriend.com і підібрати підходящого кандидата або ж стати ним самим.

  Найманому одному ви можете розповісти про всі свої проблеми і переживання або просто поговорити з ним про різні речі, якщо відчуваєте недолік у спілкуванні. Можете сходити з ним у бар і за кухлем пива обговорити плани на життя, покататися на велосипедах, запросити на який-небудь захід, а також відвідати театр або кіно. Такі друзі вас будуть уважно слухати, підтримувати розмову, а іноді і давати слушні поради. Але тут оригінальні способи заробітку тільки починаються.

  до змісту ↑

  Дегустація кормів для тварин

  Вам ніколи не хотілося спробувати той корм, який ви даєте своїм домашнім улюбленцям? А ось американець Саймон Еліссон одного разу зважився на цей крок і залишився дуже задоволений смаковими відчуттями. Більше того, хлопець вирішив зробити з цього власний бізнес.

  Так, наші вихованці не можуть сказати, який смак корму для них кращий. З цією проблемою і вирішив розібратися Саймон, ставши дегустатором фабричної їжі для тварин. До нього звертаються багато великі компанії і платять гроші за те, що Еліссон після проби корму висилає їм докладний звіт і рекомендації по поліпшенню продукції. Американець стверджує, що він це робить з любові до смаку кормів для тварин, а гроші є для нього лише приємним бонусом. Так, улюбленою стравою самого дегустатора є закуска для кішок з овочами і куркою.

  до змісту ↑

  Особа реклами

  Досить оригінальний спосіб заробітку придумали англійські студенти Ег Мойес і Росс Харпер. Хлопці створили сайт buymyface.com, розмістили на ньому інформацію про себе і стали пропонувати різним компаніям розміщувати їх рекламу на… своїх обличчях.

  Хлопці ретельно вимальовували один у одного на лобі, щоках і носі різні емблеми і рекламні слогани, а потім ходили в такому вигляді по різних громадських місцях. Потім вони висилали роботодавцю повний фото і відео звіт про виконану роботу. Так, хлопцям надходили зовсім різні замовлення, починаючи від відвідування різних закладів до стрибка з парашутом з літака і пірнання в ополонку. Природно, все це робилося з розмальованими обличчями та на відеокамеру.

  Спочатку Мойес і Харпер заробляли лише по 1 фунту в день. Однак згодом їх робота дозволила накопичити вражаючу суму в 50 000 фунтів, яку хлопці витратили на навчання в коледжі.

  до змісту ↑

  Продаж обіймів

  Чи відомо вам, що міцні дружні обійми знімають нервову напругу, позбавляють стресу, підвищують настрій і просто викликають посмішку? Це добре зрозуміли багато бізнесменів з США, Великобританії та Японії. Так, у цих країнах ви можете запросити в будь-яке зручне для вас місце групу людей з приємною зовнішністю, які з радістю пообнимают вас, немов радіючи зустрічі з давнім знайомим, поплескав по плечу, заспокоять і всіляко підтримають у скрутну хвилину. Правда, обійдеться вам така група товаришів від 350 доларів на добу.

  до змісту ↑

  Поверни мої гроші

  Не менш оригінальний спосіб заробітку придумав нудьгуючий 60-річний пенсіонер з Америки на ім’я Гаррі. Так, на кожній банкноті, які він отримував в якості пенсії, чоловік дрібним шрифтом писав приблизно таке: «будь Ласка, я дуже бідна людина, і якщо маєте можливість, то поверніть мені цю купюру за адресою…», після чого приписував свою домашню адресу і вирушав із задоволеним виглядом по магазинах. Як не дивно, але цей метод виявився досить ефективним, і більшість купюр знову і знову повертаються до пенсіонера, дозволяючи повторювати подібну процедуру до нескінченності.

  Правда, щоб збільшити ймовірність повернення грошей, хитрий пенсіонер використовує лише купюри по 1 долару, так як у випадку невдалого результату їх не так шкода втратити, та й самі люди охочіше розлучаться саме з такою банкнотою, ніж з 10 або 20$. Як стверджує сам Гаррі, в місяць до нього повертається від 60 до 100 доларів, чого він дуже радіє. Більше того, іноді в конверті приходять і значно більші суми і не тільки з США, але і великій Британії, Нідерландів і навіть Австралії.

  Сам пенсіонер дуже пишається своїм додатковим джерелом доходу і вважає це веселим жартом, яку він створив, щоб змусити інших людей посміятися.

  до змісту ↑

  Бізнес на метеликах

  Як ви вважаєте, чи можна на продажу простих метеликів робити мільйони доларів? Виявляється, що це більш ніж реально. Так, все почалося з того, що бізнес-консультант Жозе Мунір посперечався зі своїм приятелем на 100 доларів, що зможе забезпечувати собі життя продажем метеликів. Опонент Муніра стверджував, що це повний абсурд.

  У підсумку Жозе і його дружина Каррен створили сайт amazingbutterflies.com і стали активно рекламувати послуги з продажу живих метеликів. Спочатку довелося помітно потрудитися, але через 7 років вже були відкриті численні офіси по всьому США, а сама сім’я Муніров заробила до того часу більше 1 мільйона доларів.

  Так, живі метелики виявилися більш ніж затребуваним товаром. Таку продукцію часто замовляють на святкові церемонії, дитячі свята, вечірки і для багатьох інших схожих заходів. Але і це ще не всі оригінальні способи заробітку, про які вам слід знати.

  до змісту ↑

  Перспективна професія

  Чи відомо вам, що за статистикою кожен англієць проводить більше року свого життя, стоячи в черзі куди-небудь? Природно, це мало кому подобається, а сама проблема великих черг досить актуальна для багатьох мегаполісів Великобританії, а особливо для столиці країни. Вирішити цю задачу зголосилися особливі корпорації, які запрошують на роботу терплячих людей з приємною зовнішністю, проводять спеціальне навчання і привласнюють їм посаду «людини, що стоїть в чергах. Професіонали такого профілю отримують від 40 доларів на годину і готові постояти за вас в черзі аж до 48 годин поспіль!

  до змісту ↑

  Продайте себе на акції

  Якийсь Майк Меррілл довго не міг визначитися з вибором професії і в кінцевому підсумку вирішив заробити гроші… продажем власного життя. Так, він спеціально на своє ім’я оформив акції, на які розділив своє життя і продав кожну з цінних паперів по 1 долару. На диво всі акції спродалися досить швидко. І тепер у Майка є цілий клуб акціонерів, які фактично володіють його життям. Так, володарі Мерріла змінили колір його волосся, змусили з переконаного вегетаріанця стати переконаним м’ясоїдом, розлучитися з дружиною і придбати собі новий автомобіль.

  до змісту ↑

  Шкарпетки по підписці

  Ще один оригінальний спосіб заробітку придумав швейцарський підприємець Самюель Ліхт. Так, він зауважив, що пересічний швейцарець витрачає на вибір і покупку такої банальної речі, як шкарпетки, кілька місяців свого життя. Ліхт це дуже обурило, і він вирішив створити віддалений сервіс з придбання шкарпеток. Так, кожен передплатник всього за 89 доларів отримує річну підписку, в період дії якої буде вислано 9 різних пар шкарпеток на будинок. Тобто таким чином швейцарцям не доведеться бігати по магазинах і втрачати свій дорогоцінний час.

  Причому в 2005 році підприємець вирішив масштабувати свій бізнес і став здійснювати доставку шкарпеток по підписці в США і деякі європейські країни. Вже через два роки його компанія BlackSocks стала пропонувати аналогічну пропозицію по доставці спідньої білизни. На даний момент у Ліхт більше 60 000 постійних передплатників з 74 країн світу і навіть кілька великих офісів в Нью-Йорку.

  Як бачите, оригінальні способи заробітку досить різноманітні і численні. Хто знає, можливо, і вам вдасться втілити в життя незвичайну, на перший погляд, абсурдну ідею, яка згодом зможе перетворитися на мільйон доларів?

  Автор: Олексій Півень

  Це вам буде цікаво

  17 червня 16:13
  Як заробити гроші вдома? Розглянемо три варіанти
  З різних причин трапляється так, що людина не має можливості ходити на роботу. Маленький дитина, хворий родич, обмежені можливості, причиною може бути що завгодно. На щастя, існує безліч способів заробити, не залишаючи меж квартири. Всю надомну роботу можна звести до наступних трьом великим групам. Віддалена робота Даний вид трудової діяльності практично нічим не відрізняється від звичної роботи в офісі. Єдине, вам не потрібно нікуди ходити,…

  15 червня 17:10
  Як заробляти на англійській: найбільш популярні способи додаткового доходу для знавців мов
  Сучасна економічна ситуація змушує пересічного росіянина замислюватися про додаткових, альтернативних видах доходу. Будь-які знання та вміння, отримані протягом…

  15 червня 15:06
  Як заробити студенту? 4 основних варіанти
  Багато молоді громадяни вже під час навчання задаються питанням про те, як заробити студенту, і найзавзятіші з них знаходять можливості поліпшити своє фінансове…
  1 червня 22:24
  7 простих способів, які гарантовано підвищать вашу продуктивність на роботі
  Повинно бути, кожен з нас хотів би розібратися в тому, що таке підвищення продуктивності на роботі. Адже, погодьтеся, що успіх і благополуччя приходять до людини не в…
  3 травня, 21:37
  ТОП–5 найбільш популярних міфів про Форекс. Що варто знати кожному трейдеру?
  Сьогодні навряд чи когось здивуєш тим фактом, що практично кожна людина може працювати віддалено, заробляючи гроші за допомогою одного лише комп’ютера та…
  30 квітня 10:01
  Як позбутися від ліні – визначення, причини і ефективні рекомендації
  Питання про те, як позбутися від ліні, був актуальний у всі часи. При цьому багато успішні люди переконані, що єдиною причиною, по якій все решта…