Куди поїхати на заробітки закордон

4-21-2021
Кадровые решения

Куди поїхати на заробітки за кордон

Робота за кордоном – не авантюра, а цілком реальний спосіб побачити світ і при цьому заробити. В індії простий росіянин цілком може стати зіркою Боллівуду; в США – єгерем на Алясці; у Фінляндії — збирачем журавлини, а у В’єтнамі — спортивним інструктором. Розберемося, де ще чекають наших фахівців і куди поїхати на заробітки за кордон. Також хочемо вам порекомендувати https://eurojob.in.ua/ пошук роботи за кордоном.

Куди поїхати на заробітки за кордон:

Варіантів для роботи за кордоном чимало. Багато з них не вимагають особливих професійних умінь і підійдуть практично для будь — якого дорослого росіянина, готового до сміливого кроку-подорожі в незнайому країну з подальшим працевлаштуванням.

Канада

Країна радо приймає іноземних фахівців, а після їх офіційного працевлаштування строго стежить за тим, щоб роботодавець не порушував прав приїжджих. Вакансій багато, в тому числі і таких, що не вимагають знання мови. Потрібні водії, прибиральники офісів, фахівці з ремонту вантажівок, перукарі, будівельники, швачки та доглядальниці.

Втім, зустрічаються і пропозиції для фахівців за досить рідкісними напрямками-наприклад, є робота для викладачів балету з базовим знанням англійської за 1500 доларів на місяць. До речі, ця сума відповідає середньому рівню заробітку російських фахівців в цій країні.

Для влаштування на високооплачувану роботу знання тільки англійської мови може виявитися недостатньо. У більшості випадків потрібне володіння хоча б на мінімальному рівні державною мовою країни, в яку ви прямуєте.

США

Іноземцям будуть раді в найхолоднішому куточку сполучених штатів-на Алясці. Тут можна знайти важку, але при цьому добре оплачувану роботу. В середньому рівень місячної зарплати становить від 2,5 до 3 тис.доларів. Основним видом зайнятості є не потребують великих знань в англійській мові лов риби та її переробка:

  • сортування;
  • очищення від луски;
  • фасовка.

Причому праця тут організована за принципом “скільки попрацював-стільки й отримав”: трудоголіки цілком можуть розраховувати на 16-годинну зайнятість щодня. Крім того, на Алясці є й інші вакансії: в будівельній галузі, а також в національних парках, яким дуже потрібні єгері і провідники для туристів.

Німеччина

Країна славиться досягненнями в сферах високих технологій, електроніки та наукових досліджень. Для постійного підживлення німецьких підприємств кадрами залучаються кращі уми з усього світу. У тому числі — і висококваліфіковані профі. Тут їм гарантована висока середня заробітна плата, яка дорівнює приблизно 1500 євро на місяць. При цьому на хорошу оплату в Німеччині можуть розраховувати не тільки суперспеціалісти і «світила науки». У країні гідно заохочується праця будівельників, водіїв, обробників і простих працівників фабрик.

Чехія

Блакитна карта ЄС дає своєму власникові всі економічні та соціальні забезпечення, як для громадян країни. Отримати карту може людина, яка є громадянином країни, яка не перебуває в єс. “блакитну карту” можуть отримати висококваліфіковані робітники, в залученні яких зацікавлена будь-яка країна.

У Чехії чекають лише тих фахівців, які на даний момент представляють цінність для держави. В першу чергу це-професіонали вищої категорії в машинобудуванні, логістиці, медицині та it-сфері. Крім того, на успіх в пошуку роботи можуть розраховувати кухарі, водії великовантажів, зварювальники, офіціанти, продавці і навіть охоронці. Їх заробітна плата в Празі буде на рівні 800-900 доларів на місяць.

Фінляндія

Це-варіант для тих, кого цікавить сезонна робота без знання мови. У Фінляндії досить високий попит на збирачів врожаю — ягід, фруктів і овочів. Для бажаючих підзаробити організовуються спеціальні групи, учасників яких забезпечують харчуванням і проживанням, а також допомагають їм з оформленням візи. В середньому збирачі можуть заробити за місяць від 700 до 1 тис.євро.

Італія

Велика частина італійських вакансій розрахована на жінок. У країні затребувані іноземні (в тому числі — російські) доглядальниці, няні та прибиральниці. Залежно від регіону країни зарплата відрізняється, але в середньому становить 1 тис.євро за місяць.

Суттєвою проблемою на шляху отримання роботи в Італії можуть стати складнощі з оформленням робочої візи. Однак вихід з положення є, адже на прохання Ватикану в країні активно легалізуються нелегали, і відбувається цей процес досить просто і організовано.