Іноді наявність фінансів не стільки радує, скільки викликає тривогу. У період економічних потрясінь хочеться максимально убезпечити наявні кошти. Якщо велику суму можна витратити на придбання нерухомості, ринок якої постійно зростає, то вкласти 100000 рублів туди не вийде, але і втрачати зароблене насилу зовсім не хочеться.

Вкладати гроші в наш час — не примха, а життєва необхідність, інакше всі накопичені кошти з’їсть інфляція і коливання курсів валют. Існує маса можливостей для тих, хто має достатньо велику суму і хоче не тільки зберегти, але і примножити її.

Зміст:

 • Давати в борг
 • Купівля цінних паперів
 • Пайові фонди
 • ПАММ рахунки
 • Банківські вклади
 • Індивідуальні інвестиційні рахунки (ІВС)
 • Вкладення в інтернет-проекти
 • до змісту ↑

  Давати в борг

  Не просто послугу до зарплати одного, а реальний спосіб заробітку. Якщо видавати гроші в борг під відсотки, то можна отримати з цього непоганий дохід. Гроші видаються під розписку, для великих вкладень краще реєструвати подібні угоди у нотаріуса. Також видавати гроші можна під деяку власність: побутову техніку або прикраси. Такий спосіб ведення бізнесу убезпечить від шахраїв і злісних неплатників.

  до змісту ↑

  Купівля цінних паперів

  Купівля акцій на фондовому ринку дозволить не просто вкласти кошти для їх збереження, але і отримати за них при удачі гарний прибуток. Існують і дивідендні акції. Прибуток від них можна отримати не тільки при продажу подорожчала цінного паперу, але й у вигляді відсотків від прибутку щорічно (або раз в півроку).

  Даний спосіб заробітку має свої ризики. Новачкам у цій сфері важко визначити перспективність фірм, що пропонують акції до покупки, отримати прибуток за рахунок різкого стрибка курсу акцій вийде хіба що випадково. Такий спосіб заробітку краще розглядати не для короткострокового збагачення, а на перспективу. Незважаючи на постійні стрибки курсу, вартість акцій у довгостроковій перспективі частіше схильна до зростання.

  до змісту ↑

  Пайові фонди

  Пайові інвестиційні фонди (Піфи) – ще один вдалий спосіб вкласти 100000. Суть Піфів також полягає в купівлі цінних паперів, тільки купуються не самі облігації та акції, а частка в загальному пакеті інвестицій. Далі кошти будуть спрямовуватися на придбання тих цінних паперів, які здаються перспективними. Рішення щодо вибору покладається на організатора, це дає можливість знизити ризики втрати заощаджень через недосвідченість в області ринку цінних паперів.

  до змісту ↑

  ПАММ рахунки

  І цей вид заробітку відноситься до фондових ринків, такий спосіб отримання доходу, дуже близький до Піфам. Його особливість у тому, що ПАММ рахунки, як правило, проводять операції з невеликими грошовими сумами, а комісія трейдеру становить чималу суму — третину або навіть половину від величини прибутку.

  ПАММ рахунки можуть приносити близько 30-40% доходу на рік, якщо вести справи без зайвого ризику. Трейдери, які люблять ризикнути, заробляють і 100-200% прибутку, але ризик залишитися в програші тут в рази більше.

  до змісту ↑

  Банківські вклади

  Покласти гроші в банк під відсотки – самий простий і надійний спосіб зберігання фінансових коштів, єдина його проблема – низька прибутковість. Відсоток прибутку банків може бути навіть нижче річного рівня інфляції, тобто такий спосіб у роки важких економічних потрясінь не дає прибутку, а веде до збитків.

  Банки пропонують різноманітні способи вкладень:

 • Ощадні рахунки — найвищий відсоток по вкладах в ощадних рахунків на рік або кілька років. Вивести гроші з рахунку можна в будь-який момент, хоча це і загрожує втратою відсотків прибутку. Якщо планується зняття суми до закінчення розрахункового періоду, краще вибрати вклад з щомісячною капіталізацією.
 • Мультивалютні рахунки — відсотки прибутку з мультивалютних рахунків менше, ніж у накопичувальних, але в період різкого знецінення національної валюти такий спосіб вкладення вбереже заощадження від знецінення.
 • Знеособлені металеві рахунки (ОМС) – це інвестиції в дорогоцінні метали: паладій, золото, платина, срібло. Не дуже популярний спосіб в період стабільної економіки, але в кризу це один з найбільш надійних інструментів для захисту фінансів від інфляції і різкого падіння курсу. Такий варіант розрахований на довготривалу перспективу.
 • Приклади банківських вкладів

  Банк (посилання)РаботаетПрибыль в годМин. вкладСрок вкладу

  Банк Тінькофф
  з 2006 року • 5-7,77% (рублі);
  • 0,1-1,77% (долари);
  • 0,1-0,9% (євро).
  • 50000 рублів,
  • 1000 доларів,
  • 1000 євро.
  3 – 24 місяців.

  до змісту ↑

  Індивідуальні інвестиційні рахунки (ІВС)

  Порівняно новий і поки поширений спосіб отримання доходу. Розрахований на тих інвесторів, хто хоче спробувати себе на фондовому ринку, але побоюється втратити накопичення. Якщо в ІВС вкласти 100000 рублів, то прибуток 13000 буде повернута державою в обов’язковому порядку за рахунок податкового вирахування за умови, що рахунок був відкритий на строк від трьох років.

  Додатково брокери готові запропонувати облігації з фіксованою дохідністю у державних або корпоративних компаній. Величина прибутку буде невелика, в межах 20-30% річних, однак висока надійність і ліквідність цінних паперів дозволить бути впевненим, що гроші не пропадуть.

  до змісту ↑

  Вкладення в інтернет-проекти

  Інтернет — це величезний і швидко розвивається ринок. Вкласти гроші тут можна майже у все: і в рекламу, і додатка. Принцип не відрізняється великою оригінальністю – купується або самостійно створюється сайт, набираються клієнти, і починається робота. Якщо сайт знаходиться в топі 10, то прибуток може скласти понад 10% на місяць від початкових вкладень.

  Покупка сайтів для отримання доходу

  Готові сайти для отримання доходу можна придбати на спеціальних біржах:

  СайтСтартПрибыльМин. внесок
  telderi.ru з 2011 року індивідуально аукціон
  top-bit.ru з 2014 року індивідуально 150 руб.

  Вибирати оптимальний спосіб вкладення варто, не тільки виходячи із стану економіки або ступеня ризику, але і з оцінкою того, скільки часу і сил буде витрачено на проведення грошових операцій і подальший контроль за своїми вкладеннями.

  Не забудьте скачати безкоштовно електронну книгу успішних інвесторів Миколи Мрочковского і Андрія Меркулова – «Куди вигідно інвестувати гроші в 2018 році?».

  Автор: Ніна Кірова

  Це вам буде цікаво

  12 грудня 14:55
  Переваги довірчого управління на Форексі
  Одним з об’єктів вкладення коштів і служить інструментом заробітку валютний ринок Форекс. Він користується великою популярністю у інвесторів. Багато починаючі підприємці розраховують на пасивний дохід з Форекса. Однак для отримання доходу потрібна постійна участь в управлінні інвестиціями. Круглі добу треба відслідковувати події, що відбуваються, і реагувати на зміни. Що робити тим, хто не може або не хоче активно керувати процесами? На цей випадок є відмінне…

  9 грудня 21:26
  Куди вкласти невелику суму? Розглянемо ключові види інвестування
  Існує безліч варіантів інвестицій великих грошових сум, при цьому бажаючі вкласти невелику суму не завжди можуть знайти застосування своєму…

  22 листопада 09:09
  Як вигідно купити долари? Основні важливі аспекти
  Долари США є валютою, яку громадяни часто інвестують власні кошти. Питання про те, як вигідно купити долари, актуальне завжди. Для вигідного…
  2 листопада 15:19
  Банківський депозит – інвестування без ризику
  Організувати пасивний дохід при інвестуванні. Серед маси варіантів інвестування можна виділити банківський депозит. Подібний внесок капіталу відрізняється…
  16 вересня 19:21
  5 головних помилок початківця інвестора. Важливі рекомендації з інвестування
  Перспектива змусити гроші працювати на себе, жити на відсотки і отримувати пасивний дохід виглядає надзвичайно привабливо. Але, на жаль, на шляху до фінансової…
  20 серпня 17:28
  Як правильно інвестувати в нерухомість: практичні поради та рекомендації
  Кожна людина намагається досягти матеріального благополуччя і фінансової незалежності. Причому для багатьох людей обов’язковим символом стабільності та заможності…