Здрастуйте! у цій статті я розповім, як створити електронний гаманець.

Електронні гроші-спосіб оплати товарів і послуг через інтернет. Ви можете купувати речі, оплачувати послуги і переводити кому-небудь грошові кошти не виходячи з дому. Електронні гаманці вже більше 10 років забезпечують функціонування інтернет-комерції, і зараз складно уявити, як можна обходитися без них. У цій статті ми розберемося, як створити і користуватися електронними гаманцями і який з них краще. 

Що таке електронний гаманець

електронні гаманці — місце, де ви зберігаєте електронні гроші для розрахунків в інтернеті. Це ваше віртуальне портмоне, тільки у нього набагато більше функцій.

За допомогою нього можна:

 • купувати товари в інтернет-магазинах.
 • здійснювати грошові перекази.
 • оплачувати послуги стільникового зв’язку та інтернету.
 • здійснювати покупки в онлайн-іграх і т. Д.

І все це можна робити в кілька кліків не виходячи з дому. З появою банківських карт електронні гаманці стали не настільки потрібні, тому що за допомогою додатків пластик виконує ті ж функції.

Але є деякі категорії людей, яким потрібні електронні гаманці в обов’язковому порядку:

  6 тим, хто постійно щось купує в інтернет-магазинах.
 • фрілансерам, щоб отримувати зарплату.
 • власникам інтернет-магазинів і будь-яким продавцям в інтернеті.
 • 6 власникам сайтів, блогів, груп в соцмережах і подібних проектів.

 • гравцям в букмекерських конторах.
 • активним геймерам.

Якщо ви входите в одну з цих категорій, давно пора задуматися про те, як завести електронний гаманець.

У більшості активних користувачів інтернету виникає потреба в електронному гаманці. Але незважаючи на те, що банківські карти практично замінили їх, відкрити електронний гаманець набагато простіше, і це займає пару хвилин.

Кожен користувач може створити електронний гаманець безкоштовно.

Без електронних гаманців вся комерція, яка є в інтернеті, не існувала б. Електронні перекази, оплата за рекламу, за проекти, за віддалену роботу — все це проходило і проходить через електронні гаманці.

Західний електронний гаманець paypal взагалі прив’язаний до банківської картки. Розрахунки всередині системи миттєві. Більшість великих гравців навіть на промислових аукціонах воліють розплачуватися за допомогою цієї платіжної системи за багатомільйонні контракти.

Незважаючи на те, що творці криптовалюта намірилися повністю змінити систему світових розрахунків, гаманці все ще активно використовуються по всьому світу. Так що немає потреби думати, що вони поступово будуть зживати себе, перетворюючись в щось марне.

Тепер перейдемо до питань, як зробити електронний гаманець в трьох найпопулярніших платіжних системах: яндекс.гроші, qiwi і webmoney.

Як створити яндекс.гаманець

Яндекс.гроші-найпопулярніша платіжна система в росії. Вона досить зручна, стабільно працює протягом 15 років і дає можливість переводити грошові кошти в кілька кліків.

1. Зробити електронний гаманець яндекс.гроші можна в 6 етапів:

 1. реєстрація пошти на яндексі.
 2. перехід в розділ “гроші”.
 3. вибираємо»відкриття гаманця”.
 4. заповнюємо всі дані в полях.
 5. підтверджуємо номер телефону через sms.
 6. отримуємо гроші.

Після того як ви відкриєте гаманець яндекс.гроші, вам будуть доступні тільки базові перекази на зразок поповнення телефону, інтернету та оплати жкг.

У яндекс.гаманця є кілька рівнів:

 1. анонімний – нічого не потрібно підтверджувати. Доступний відразу після відкриття електронного гаманця яндекс.гроші.  можна зберігати до 15 000 рублів, ліміти на платежі — 15 000 рублів. Платежі доступні тільки в росії. Не можна переводити на банківську карту і перекидати кошти в інші гаманці без прямого запиту. Можна виводити кошти виключно через обмінники.
 2. іменний 10 —&>- можна зберігати в гаманці до 60 000 рублів. Ліміти на платежі – 60 000 рублів. Можна переводити на банківські картки та інші гаманці. Для того щоб отримати іменний гаманець, досить відправити на сервіс копію паспорта.
 3. – можна зберігати на гаманці 500 000 рублів. Ліміт на платежі – 250 000 рублів з гаманця і 100 000 рублів з карти. Є можливість переводити на карту, гаманці, банківський рахунок і прямими готівковими переказами через систему western union.

Ідентифікацію можна отримати різними способами. Найбільш простий-салони зв’язку евросеть і зв’язковий. Приходьте туди, приносите паспорт, заповнюєте анкету і платите 50 рублів. Після цього ви отримуєте підтвердження і ідентифікований гаманець.

Якщо у вас є така можливість, рекомендую отримати ідентифікацію відразу після того, як заведете гаманець яндекс.гроші. Це позбавить вас від зайвих проблем з обмеження грошових переказів і зняття грошей. Кожен рівень відкриває додаткові можливості, що зайвий раз говорить про те, що потрібно якомога швидше підтвердити свій рахунок.

Яндекс дає можливість переводити кошти на карту від 100 рублів. Але комісія сервісу величезна: 3%+45 рублів. При перекладі 500 рублів-60 рублів, при перекладі 1 000 рублів — 75 рублів, при перекладі 5 000 рублів — 195 рублів.

При перекладі з гаманця на гаманець комісія не стягується. При оплаті покупок в інтернеті сума комісії буде залежати від сервісу, з яким працює яндекс.

Поповнити яндекс.гроші можна наступними способами:

 • через будь-які платіжні термінали.
 • за допомогою банківських карт.
 • з балансу мобільного телефону.
 • за допомогою інших електронних гаманців.
 • банківським переказом.
 • через пошту росії, contact, юністрім.

Гаманці яндекс.грошей можна прив’язати до webmoney і qiwi. Це дозволить здійснювати перекази всередині цих систем без використання обмінників.

В оригінальній системі яндекс.гроші немає можливості проводити розрахунки в доларах і євро. Але є можливість створити віртуальну карту, яка буде виступати в ролі доларового гаманця, і оплачувати за допомогою неї покупки в зарубіжних магазинах.

кілька слів про безпеку яндекс гаманця. у вас є два варіанти підтвердження операцій:

 • за допомогою постійного пароля.
 • одноразові паролі.

При реєстрації вам дадуть можливість створити постійний пароль. Підходьте до цього питання з розумом. Потрібно вибрати складний пароль, який неможливо зламати. Бажано, щоб він складався з букв, цифр і символів різного регістра.

Не забувайте свій пароль. Коли я створював гаманець, не помітив і автоматично ввів один зі своїх постійних паролів у форму на сайті. Потім дуже довго намагався відновити гаманець і змінити пароль, але після всіх розмов з техпідтримкою довелося самому його згадувати.

Якщо ви спробуєте зайти в свій гаманець з іншого пристрою, навіть якщо знаєте пароль, від вас зажадають підтвердження через sms. Тому найкраще відразу змінити пароль на одноразовий. Як тільки ви зміните пароль на одноразовий за допомогою мобільного телефону, вам почнуть приходити sms з кодами для підтвердження транзакцій. Ще вам прийде 25 одноразових кодів, за допомогою яких ви можете підтверджувати операції, якщо немає доступу до мобільного телефону. Роздрукуйте лист з паролями і носіть його з собою.

В яндекс.грошах не завжди потрібно підтверджувати перекази. Як тільки ви зробите 1 – 2 однакових перекладу, наступні вже можна проводити без sms. Наприклад, я давно перекладаю на карту ощадбанку гроші без підтвердження паролем.

З особистого досвіду можу сказати, що переклади на карту ощадбанку через яндекс.гроші приходять практично моментально. Вже через 2-3 хвилини мені приходить повідомлення про те, що мій рахунок поповнений.

Яндекс.карта

Яндекс випустив власну пластикову карту для безготівкових розрахунків в реальному житті. Баланс картки = кількість грошей на вашому рахунку. Карта підтримує безконтактну оплату, виглядає стильно і практична у використанні. Ціна – 200 рублів за 3 роки використання.

Ви можете замовити яндекс.карту прямо з особистого кабінету гаманця. Вона прийде поштою протягом 5-7 днів після ідентифікації гаманця.

Банківська карта яндекс.грошей має свій недолік-невигідно знімати готівку. За кожен платіж ви платите 3% і мінімум 100 рублів за зняття. Тобто, мінімально потрібно знімати 3 000 рублів, і тоді комісія буде 3%. Але вПорівнянні з тим же ощадбанком, де комісії за зняття немає взагалі, це незручно.

У всіх інших відносинах яндекс.карта-відмінне доповнення до електронного гаманця. За допомогою електронної карти ви можете здійснювати покупки в інтернеті, а за допомогою пластику розплачуватися в магазинах. Велика кількість акцій при оплаті товарів за допомогою платіжної системи яндекс дозволяє отримувати додаткові бонуси.

Говорячи відверто, це просто доповнення до електронного гаманця. Мало бонусів, кешбек і відсутність % на залишок роблять таку карту неконкурентоспроможною.

Як створити електронний гаманець ківі

Qiwi-міжнародна платіжна система, яка дуже популярна в росії. До активного використання яндекс.грошей була лідируючою системою електронних розрахунків. Безліч терміналів в кожному місті рф, зручний функціонал і проста реєстрація роблять цей гаманець дуже зручним практично для будь-якого користувача.

Є три способи зробити qiwi гаманець:

 1. за допомогою терміналу.
 2. на офіційному сайті.
 3. за повідомленням з sms.

Найпростіший варіант-реєстрація на сайті.

Щоб відкрити електронний гаманець ківі, вам потрібно:

 1. зайти на офіційний сайт qiwi.com.
 2. натиснути на кнопку “створити гаманець”.
 3. ввести номер телефону.
 4. ввести код, який прийде на телефон.
 5. придумати складний пароль.

Процедура реєстрації за допомогою терміналу така ж, тільки вам потрібно підійти до терміналу ківі, вибрати створення гаманця і також пройти процедуру реєстрації.

Ківі також має 3 категорії гаманців:

 1. анонімний – доступ відразу після відкриття електронного гаманця ківі. залишок на балансі — в 15 000 рублів. Платежі-до 40 000 рублів на місяць. Зняття готівки через карту — до 5 000 рублів на день і 20 000 рублів на місяць.
 2. основний . залишок на балансі — в 60 000 рублів за місяць. Перекази та платежі — до 200 000 рублів на місяць. Зняття готівки з карти — 5 000 рублів на день і 40 000 рублів на місяць.
 3. максимальний . до 600 000 рублів на балансі гаманця. Максимальна сума однієї операції – 500 000 рублів. Зняття з карт-100 000 рублів в день і 200 000 рублів на місяць.

Щоб отримати основний гаманець, потрібно пройти спрощену ідентифікацію. Потрібно вислати наступні дані в компанію:

 • піб власника гаманця.
 • паспортні дані.
 • дату народження.
 • снілс і іпн.

Після проходження процедури спрощеної ідентифікації ви отримуєте основний гаманець і можливість переказувати кошти на банківські картки.

Для іноземних громадян потрібно особисто проходити процедуру основної ідентифікації. Потрібно мати паспорт іноземного громадянина і його нотаріально завірену перекладену копію.

Щоб пройти повну реєстрацію, досить прийти в салон евросети з паспортом. Співробітники допоможуть заповнити всі дані і отримати максимальне підтвердження.

Поповнити qiwi гаманець можна декількома способами:

 • через платіжний термінал qiwi (без комісії від 500 рублів, до 500-3%).
 • банківським переказом.
 • з балансу іншого гаманця.
 • з мобільного (комісія від 7,5 до 12%).
 • банківською картою (без комісії від 3 000 рублів).

Переказати гроші з гаманця можна:

 • грошовим переказом на карту.
 • на інший гаманець.
 • отримати готівкою через карти qiwi.
 • отримати готівкою через поштові перекази.

Для того щоб перекинути гроші з одного рахунку на інший, досить наявність гаманця тільки у відправника. Одержувачу прийде смс на номер телефону про надходження грошей. Для їх отримання досить в кілька кліків завести електронний гаманець ківі.

Безпека теж на вищому рівні. Внутрішній захист на сайті, яка не дозволить зловмисникам здійснювати грошові перекази, навіть отримавши пароль. Підтвердження операцій здійснюється через sms. Іноді система може давати збій, приблизно 1 раз в кілька місяців, але проблеми вирішуються швидко, за кілька годин.

Карта qiwi

Ківі, за аналогією з яндексом, випустили власні пластикові карти. Але у них набагато більше варіантів. Навіть є власна карта розстрочки. мінімальний варіант-150 рублів за 2 роки. Комісія за зняття в банкоматах скрізь однакова — 2% + 50 рублів. За зняття 1 000 рублів ви заплатите 70 рублів.

Є навіть спеціальна іменна карта для геймерів з нікнеймом і унікальним ігровим дизайном.

За аналогією з яндексом, карти ківі – просто доповнення до вашого рахунку. Ніякими особливими перевагами перед банківським пластиком вони не володіють.

Як створити електронний гаманець webmoney

Webmoney — світова платіжна система. До недавнього скандалу з центробанкам була на одній з провідних позицій в росії, але після цього почала активно втрачати клієнтів через збої в переказах на банківські карти. Зараз не настільки популярна, як яндекс.гроші або qiwi.

Зробити гаманець вебмані складніше. Вам буде потрібно:

 1. зайти на офіційний сайт webmoney.
 2. натиснути на кнопку “реєстрація”.
 3. заповнити номер телефону.
 4. підтвердити його.
 5. ввести величезну кількість інформації про себе (краще вводити правильно або в майбутньому виникнуть проблеми з ідентифікацією).
 6. підтвердити пошту, пройшовши по посиланнях.
 7. вибрати валюту і рахунок.

Для кожної валюти в електронному гаманці webmoney потрібно завести окремий рахунок. Їх може бути кілька всередині одного гаманця, тому не варто переживати. У webmoney є навіть біткоіни, які можна обміняти за поточним курсом на будь-яку з доступних валют.

Просто відкрити електронний гаманець webmoney недостатньо. Щоб отримати доступ до транзакцій, потрібно оформити сертифікат справжності. Для цього необхідно відправити паспортні дані і скан самого паспорта. Перевірка зазвичай займає від 1 до 3 днів. Але якщо скани або фотографії неякісні, доведеться повторити відправку.

Поповнювати гаманець webmoney можна:

 • готівкою.
 • з банківського рахунку.
 • електронними грошима.
 • через термінали.
 • 6 прямими грошовими переказами.

Знімати гроші через webmoney можна:

 • готівкою.
 • перекладом на банківську карту.
 • переказом на банківський рахунок.
 • електронними грошима (прив’язати qiwi або гаманець яндекс).
 • прямим грошовим переказом.

На webmoney є дуже зручний функціонал: біржа внутрішніх кредитів. Це місце, де користувачі видають короткострокові кредити один одному. Заробляти дуже складно, але з хорошим статусом гаманця можна отримати невелику позику.

Варто розуміти, що заплатити доведеться набагато більше, навіть в порівнянні з позиками в мфо. Не користуйтеся цим функціоналом без гострої необхідності.

Безпека в вебмані теж на високому рівні. Зловмисники не зможуть отримати доступ до ваших коштів, навіть якщо зуміють зламати аккаунт. Підтвердження операцій через sms досить зручне.

Додатковий спосіб переведення в готівку грошових коштів

Не завжди є можливість перевести в готівку грошові кошти, які перевели на певні гаманці. Іноді гроші потрібні прямо зараз, а проходити процедуру підтвердження немає можливості. Для таких випадків є обмінники. Це компанії, які за комісію надають можливість переводити грошові кошти з однієї платіжної системи в іншу.

Обмінники беруть невелику плату за перекази. Для того щоб вибрати відповідний обмінник, досить зайти на сайт bestchanges.org. Це величезний збірник всіх обмінників. Можна вибрати, “звідки” і» куди ” ви хочете перевести гроші. Вам підкажуть сайти, комісію і мінімальні обмеження за операціями.

Це актуальний спосіб отримання грошей з електронних гаманців для жителів україни. в українців існує багато труднощів для переказів через системи webmoney і яндекс гроші, так як більшість відкрили ці гаманці для розрахунків із замовниками у фрілансі.

Я сам кілька разів користувався обмінниками, і можу сказати, що вони досить чесно працюють. Беруть невелику комісію, надсилають гроші практично моментально.

Який електронний гаманець краще вибрати

Тепер давайте порівняємо основні показники електронних гаманців, які представлені в статті. Я буду виставляти оцінку за п’ятибальною шкалою виходячи зі свого особистого досвіду і думки:

 • зручність — наскільки зручний функціонал для нового користувача.
 • захищеність – наскільки захищені ваші гроші.
 • Комісії – скільки вимагає сервіс за свої операції (чим менше цифра, тим більше буде вимагати гаманець).
 • можливості — функціонал, який доступний після того, як ви зареєстрували електронний гаманець.

Не варто забувати, що для жителів україни гаманці webmoney і яндекс практично недоступні. Вебмані просто заблокований на території держави. А яндекс.гроші хоч і доступні, але для того щоб пройти процедуру підтвердження, доведеться їхати в офіс компанії в київ, сімферополь або одесу.

На мою думку, найзручніший з усіх гаманців-яндекс.гроші. Він ідеально підходить для жителів рф. Простий функціонал, багато можливостей, в тому числі і для ведення бізнесу. Єдиний недолік-комісії за перекази на банківські картки. У ківі і вебмані цей показник поменше.

Підводячи підсумок. Яндекс-кращий гаманець для тих, хто хоче простоти, зручності, можливостей і готовий злегка переплатити. Якщо хочете заощадити, ваш варіант-електронний гаманець qiwi.