Ip камери спостереження

7-15-2020
Купити IP Камера відеоспостереження CAM-IIF-004 внутрішню ...

IP камери відеоспостереження

IP-камера з високою роздільною здатністю – це ідеальне обладнання для організації системи безпеки, яка тільки стабільного мережевого підключення. Цифрова відеокамера для спостереження, працюючи по IP протоколу, не потребує комп’ютерної станції, провідному електриці, коаксіальних кабелях. Сьогодні можна придбати комплект з ip камерою відеоспостереження, який забезпечить збереження матеріальних цінностей на адміністративних, приватних, комерційних об’єктах. У нашому асортименті є моделі для зовнішньої і внутрішньої зйомки з можливістю працювати в будь-який час доби. Ціна мережевий Ip камеры наблюдения сьогодні доступна.

Щоб організувати відеоспостереження через ip-камеру в офісі, вдома або на виробництві, замовте якісну оптику в нашому магазині. У каталозі є великий вибір мережевих камер, відеореєстраторів та готових наборів відеоспостереження, які допоможуть реалізувати поставлені завдання безпеки.

Мережеві камери і їх особливості

Цифрові відеокамери c інтернет-протоколом мають окремий IP-адресу і підключаються до мережі, як будь-які стандартні гаджети. Оптика захоплює зображення, стискає його, шифрує та передає потік по мережі за допомогою Wi-Fi або Ethernet. Відеопотік з ip камери може передаватися зі збереженням максимальної якості та реалістичності картинки. Ай пі обладнання може працювати в різних режимах:

  • запуск події;
  • перегляд обстановки в режимі реального часу;
  • безперервна запис;
  • робота в запланованому проміжку часу.

IP камера для зовнішнього спостереження або контролю внутрішньої обстановки на об’єкті налаштовується у віддаленому режимі, при цьому її конфігурування не займає багато часу. Основна перевага IP камер – передача сигналу на великі відстані, при цьому відстежувати зображення можна навіть через мобільний 3G інтернет.

Сьогодні можна купити цифрову IP камеру відеоспостереження з роздільною здатністю матриці від 1-2 до 12 Мп, але в переважній більшості випадків IP-зв’язок використовує невелику роздільну здатність картинки. Зважаючи на те, що для перегляду зображення власники часто використовують планшет або смартфон, а не великий екран, у придбанні системи з високим дозволом немає необхідності. Крім того, в камерах високого дозволу можуть з’являтися збої при трансляції зображення, оскільки канал 3G має обмежену пропускну здатність, яка ускладнює передачу даних.

Чому варто купити цифровий ip-камеру для спостереження?

Бездротова камера спостереження, яка працює по IP протоколу, дозволяє контролювати обстановку на території, що охороняється, навіть на великій відстані від об’єкта. В сучасній оптиці реалізовані такі функції, як трансляція аудіопотоку, архівування відеоматеріалів, віддалене управління.