Для того щоб інвестувати кошти за кордоном, зовсім не потрібно володіти значним статком або серйозними знаннями в області економіки.

Щоб здійснювати інвестиції за кордоном, важливо знати основні способи проведення таких операцій.

Зміст:

 • Способи інвестування за кордоном
 • Інвестиційний рахунок: особливості відкриття
 • Інвестування через брокера
 • Інвестування через страхову компанію
 • до змісту ↑

  Способи інвестування за кордоном

  Так само, як і у всій економічній системі, існує маса способів збільшити свій капітал, вкладаючи кошти в закордонні програми. Але багато з них ненадійні, оскільки не гарантують збереження капіталу вкладника і, по суті, є фінансовими пірамідами.

  Законних, економічно обґрунтованих способу інвестування в закордонну економіку всього три:

  • інвестиційний рахунок, що відкривається в банку;
  • купівля активів за участю брокера;
  • придбання активів за участю страхової компанії.

  до змісту ↑

  Інвестиційний рахунок: особливості відкриття

  Найбільш поширений спосіб інвестування — відкриття рахунку в закордонному банку. На такому рахунку розміщують не безпосередньо гроші, а активи, банк за заявкою клієнта набуває різні акції або облігації. Багато великі банки входять у комплексні фінансові організації, що дають можливість інвестору не звертатися в інші компанії для виконання фінансових операцій.

  Інвестиції за кордоном шляхом вкладення в банки відрізняються певними недоліками:

  • таке інвестування доступно тільки заможним клієнтам (банки розглядають заявки від 500 тисяч доларів). До того ж, обслуговування рахунку обходиться дорого;
  • банк пропонує власні інвестиційні продукти, що не завжди вигідно для клієнта;
  • неможливість для резидентів Росії отримувати кошти на рахунки, які були відкриті за кордоном.

  до змісту ↑

  Інвестування через брокера

  Щоб отримати доступ до біржових торгів, які проводяться онлайн, можна відкрити рахунок у закордонного брокера. При цьому за кожну зроблену операцію, яку інвестор може проводити і самостійно, брокер буде отримувати комісію певного розміру.

  Даний спосіб має деякі переваги, головні з яких — оперативність і можливість здійснювати дії самостійно. Серед мінусів — деяка витратність на комісії і невелика кількість російськомовних брокерів.

  до змісту ↑

  Інвестування через страхову компанію

  Інвестиції за кордоном з участю страхової компанії, по суті, являють собою придбання полісу у вигляді страхування життя. Комісія при такому способі звичайно досить низька, крім того, в процесі інвестування є можливість накопичувати капітал. Ще один плюс — кожна страхова компанія надає певну гарантію. Серед мінусів — низька ліквідність подібних угод, тобто при розірванні контракту інвестор втрачає практично все.

  Акції відомих російських і зарубіжних компаній (Apple, Google, Facebook, Газпром, Ощадбанк, Аерофлот та ін) можна придбати в інтернет-магазині Freedom24 (Лицезия ЦБ РФ).

  Власники індивідуальних інвестиційних рахунків отримують в подарунок від РФ до 52000 рублів від внесеної суми щорічно або звільняються від сплати податків з отриманого на фондовому ринку прибутки!

  Автор: Ніна Кірова

  Це вам буде цікаво

  26 січня 14:44
  5 основних правил інвестування. Як примножувати свої накопичення правильно?
  Чи знаєте ви, що понад 93% всіх процвітаючих людей постійно займаються інвестуванням? І це не дивно, адже завдяки грамотному вкладення своїх коштів цілком реально домогтися повної фінансової незалежності всього за кілька років. Як стверджує видатний інвестор і підприємець Роберт Кійосакі – тільки постійне інвестування фінансів є запорукою вашого багатства і процвітання. Але мало просто усвідомлювати необхідність інвестицій – треба ще й розуміти, як правильно…

  13 січня 14:52
  10 цікавих фактів про інвестиції. Чому так цікава історія інвестування?
  Інвестування коштів є обов’язковим атрибутом успішного життя кожного фінансово грамотного людини. Саме завдяки раціональному розпорядження своїми доходами…

  6 січня 15:30
  5 головних причин зайнятися інвестуванням фінансів. Чому це важливо для кожного?
  Вважаєте ви себе фінансово грамотним людиною? Відповідь на це питання є дуже важливим. Так, у тих людей, які грамотно розпоряджаються своїми фінансами, ніколи…
  17 листопада 22:13
  Де купити дивідендні акції Boeing фізичній особі в Росії?
  Хотіли б ви придбати акції настільки відомої світової компанії, як «Боїнг»? Можливо, ви бажаєте придбати кілька акцій саме The Boeing Company, так як вірите в…
  5 жовтня 10:59
  Куди вкласти невеликі гроші способи інвестування в інтернеті
  Інвестори, які обрали інтернет як поля діяльності, оперують різними сумами. Не у кожного є солідний капітал, який можна пустити в оборот….
  3 липня 00:00
  Огляд блогу PROFVEST – переваги, особливості та користь для інвесторів з Profvest.com
  Сьогодні в мережі ви можете знайти величезну кількість блогів інвестиційної тематики. І одним з найбільш цікавих і популярних з них є сайт profvest.com….