Грошові перекази між картками Visa і іншими банками

3-6-2020
Картинки по запросу "Грошові перекази між картками Visa і іншими банками"


Швидкі і надійні грошові перекази між будь-якими картами будь-яких  банків. Відправляйте гроші онлайн в один клік без зайвих паперів, черг і реєстрації в сервісі.
Перекази доступні в будь-який час для будь-яких карт платіжних систем VISA або Master Card, випущені будь-яким  банком.
Перекази по номеру картки з карт, випущених іншими банками.
Увага: Банк, що випустив вашу карту може стягувати додаткову комісію за переказ.
Її можна уточнити за номером телефону в банку, який випустив картку, з якої ви будете переказувати гроші. Всі карти  Банку за замовчуванням підключені до 3D Secure.
Як дізнатися точний розмір комісії за переклад. Також хочемо вам порекомендувати https://ibox.ua/ru/perevod-visa

Розмір комісії розраховується і відображається на екрані автоматично після того, як введені дані карт відправника і одержувача, а також сума переказу. Ви завжди будете точно знати вартість переказу до того, як його відправити, запам’ятовувати тарифи не потрібно.
Найбільш часті причини відмови в перекладі: карта відправника не підтримує технології 3D Secure; на карті відправника недостатньо коштів для переказу; карта відправника або карта одержувача випущені в країні, переклади для якої не можна; використані види карт, за яким перекази заборонені або перевищені ліміти на переклад; в перекладі відмовив банк, що випустив карту відправника або картку одержувача; невірно введені параметри карти відправника або одержувача, наприклад, неправильний номер карти, або термін дії, або CVC2/ CVV2 – код.

Переклад був успішним, але гроші досі не дійшли до одержувача, чому.
Термін зарахування переказу може становити від декількох секунд до 3 днів. У більшості випадків зарахування грошей на картку відбувається моментально. У разі якщо переказ здійснюється на карти VISA, максимальний термін зарахування становить 1 годину. При переказі грошових коштів на картки Master Card максимальний термін зарахування становитиме 3 робочих дні. Факт зарахування переказу необхідно перевіряти за карткою отримувача (по виписці). З усіх питань, у тому числі пов’язаних з термінами та успішністю переказів, можна звернутися в службу підтримки через форму заявки, розташовану вище на цій сторінці. У випадку необхідності, через цю ж форму можна подати претензію для проведення розслідування з перекладу, вказавши в ній параметри перекладу — номер карти, суму, дату і адресу електронної пошти.