Якщо банки практично відмовилися від видачі експрес кредитів, вважаючи за краще приділяти більше часу й уваги оцінці платоспроможності клієнтів, то мікрофінансові компанії активно освоюють цей напрямок, пропонуючи експрес позики онлайн з виплатою на карту, електронний гаманець або готівкою. Незаперечна перевага таких програм – це можливість швидко отримати гроші за наявності мінімальних вимог та пакету документів. Але при цьому позичальникові не варто забувати, що за можливість швидко отримати необхідну йому фінансову допомогу доведеться значно переплатити, враховуючи ставки і далеко не найбільш лояльні умови кредитування.

Зміст:

 • Експрес позики онлайн: особливості актуальних програм
 • Хто може оформити позику за такою програмою?
 • Який спосіб вибрати для отримання коштів?
 • Підбір кращих пропозицій по експрес позиками онлайн
 • до змісту ↑

  Експрес позики онлайн: особливості актуальних програм

  Заповнити заявку і моментально отримати гроші для вирішення поточних фінансових проблем – саме так позиціонують експрес позики мікрофінансові компанії, що повністю відповідає дійсності. Видача коштів за такою програмою відбувається максимум через 30 хвилин після подачі заявки, але кредитору цілком достатньо цього часу, щоб оцінити свої ризики і прийняти зважене рішення про доцільність кредитування.

  Якщо позичальникові необхідний експрес позику онлайн на карту терміново, то він зможе його отримати без довідки про доходи та інших документів, побічно вказують на його платоспроможність. Все, що потрібно для подачі онлайн заявки – це паспорт, номер мобільного телефону та реквізити для безготівкового перерахування, якщо в якості інструменту для виплати позикових коштів буде вибраний банківський рахунок або картку.

  Що стосується умов, на які можна розраховувати за такою програмою, то при оформленні експрес позики не варто сподіватися на отримання великої суми грошей, що в першу чергу актуально для «новачків» — клієнтів, які тільки зареєструвалися на сайті МФК і хочуть вперше отримати гроші онлайн. У зв’язку з цим максимальний межа для кредитування за такою програмою становить 10-15 тис. руб., але згодом «поріг» може бути пересунутий до 20-50 тис. руб. при планомірне зниження процентної ставки.

  На відміну від банків, мікрофінансові компанії зазначають в умовах програм «денні» процентні ставки, щоб підвищити привабливість своїх позик. Як правило, позичальникові варто орієнтуватися на 1,8-2,2% в день, що свідчить про великий переплати при поверненні коштів. Але це своєрідна плата за ризики, які бере на себе МФК, видаючи позику без документального підтвердження доходу, з чим доведеться погодитися позичальникові, якщо гроші йому потрібні на невідкладні потреби.

  до змісту ↑

  Хто може оформити позику за такою програмою?

  У кожній мікрофінансової компанії, що здійснює видачу онлайн мікропозик, є своє уявлення про те, кому можна видавати гроші в інтернеті, не вимагаючи документів і довідок про дохід. Але в цілому можна говорити про доступність мікропозик для широкого кола споживачів, тим більше що МФК без проблем кредитують не тільки позичальників, які працюють за наймом, а і індивідуальних підприємців, які відчувають певні труднощі з залученням позикових банківських коштів. Але не можна не відзначити високу ймовірність відмови, якщо позичальник:

  • має проблемні борги, прострочення за якими перевищує 30 днів;
  • одночасно погашає більше 2-х діючих кредитів або позик, незалежно від стадії їх виплати;
  • не має реєстрації в регіоні, в якому працює компанія;
  • його вік не відповідає вимогам програми (як правило, це стосується клієнтів у віці до 21 року);
  • якщо при виплаті попереднього позики було допущено прострочення незначна (це стосується постійних клієнтів МФК).

  до змісту ↑

  Який спосіб вибрати для отримання коштів?

  Якщо позичальник користується банківською картою, то він може використовувати її для одержання коштів від мікрофінансової компанії, для чого потрібні реквізити для безготівкового перерахування. Втім, експрес позику онлайн на карту не дарма вважається самою популярною програмою МФК, на що вказують численні опитування споживачів. Справа в тому, що отримати виплату можна практично на будь-яку карту російського банку, не кажучи вже про те, що якщо у позичальника немає необхідних реквізитів, то він може їх отримати онлайн, зробивши відповідний запит на клієнтську підтримку банку.

  З іншого боку, незважаючи на те, що на експрес позику онлайн заявка може бути подана по Інтернету, позичальник завжди може отримати гроші готівкою, якщо він з якоїсь причини не хоче використовувати для цих цілей свою банківську карту. У цьому випадку він може отримати переклад на електронний гаманець або скористатися можливостями системи Юністрім або Контакт, якщо МФК пропонує такий спосіб видачі позикових коштів.

  Автор: Ольга Алексєєва

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій по експрес позиками онлайн

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати найкращі пропозиції по мікропозик, кредитами або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  5 квітня 12:16
  Переваги кредитних карт перед позиками
  Серед численних способів отримання позикових коштів найбільшою популярністю у наших громадян користується споживчий позику і кредитна картка. Саме ці два варіанти порівнюють між собою при виборі вигідного кредитування. Розглянемо переваги карт перед класичними позиками. Кредитна картка – практичний і зручний кредит Зручність користування банківською кредитною карткою полягає в наявності доступу до коштів у будь-який час доби. Крім цього, кредитною карткою можна…

  18 березня 20:12
  Як отримати кредит на Яндекс-гаманець?
  В інтернеті представлено велику кількість варіантів електронного кредитування. Одним з популярних і надійних способів запозичення грошових коштів онлайн…

  17 березня 14:07
  Як змінити пін-код кредитної картки?
  Все частіше клієнти банків стають власниками кредитних карт. У багатьох є одразу кілька кредиток. При використанні пластикової картки ви отримуєте ряд…
  10 березня, 20:53
  7 найбільш важливих рекомендацій з оформлення іпотеки – як не втратити свою квартиру і гроші
  Варто відзначити, що багато людей мріють про те, щоб поліпшити свої житлові умови або ж придбати власне житло. Проте будинок або квартира стоять далеко не копійки…
  7 березня 12:42
  Типи кредитних карт
  Майже кожен має в своєму гаманці кредитку, але не всі розбираються в типах карток та особливості їх обслуговування. Пропонуємо дізнатися кредитні картки, які існують,…
  22 лютого 16:42
  Як отримати онлайн-кредит на Ківі-гаманець?
  Багато хто вже встигли оцінити зручність і доступність електронних платіжних систем. При наявності електронного гаманця та необхідної суми ви легко можете оплачувати товари в…