Для чого використовується інтер’єрний широкоформатний друк

6-27-2020

 

Media-advertising широкоформатная печать – це друк зображень великих форматів на рулонних та листових матеріалах, таких як, вінілова плівка, сітка, банерна тканина, папір. Ідеально підходить для банерів, плакатів, афіш, рекламних щитів, вивісок, перетяжок. Використовується для зовнішньої і інтер’єрної реклами. 

Для оформлення приміщення або створення рекламних конструкцій в закритому просторі оптимальний варіант – інтер’єрний друк. Завдяки їй, навіть невелике зображення з маленького відстані виглядає дуже якісно (висока роздільна здатність 720 — 2880 точок на дюйм). Відсутній специфічний запах печатки, що свідчить про екологічно чистих чорнилі. Інтер’єрна широкоформатний друк часто використовується для оформлення виставок, презентацій, для РОЅ-матеріалів (плакати, ростові фігури, підлогова графіка), шпалер, натяжних стель.

Зовнішня широкоформатний друк застосовується для великих зображень, які видно на далеких відстанях. Тут дрібні деталі менш важливі, тому дозвіл нижче (150 — 360 точок на дюйм). Зображення монолітне, немає нестиковок, швів.

Враховуючи те, що зовнішній вигляд реклами постійно піддається впливу зовнішніх факторів: дощ, мороз, сонце, вітер, перепади температури, технологія її створення — високоякісна. Зображення — зносостійкі, в ідеальному стані зберігають свій первісний вигляд. Зовнішня реклама, завдяки цьому – завжди презентабельна. Банери, сіті-лайти, брандмауери, покажчики, вивіски, обклеювання вітрин, білборди, стенди, лайтбокси – всі ці вироби, створені за допомогою широкоформатного друку, можна побачити в будь-якому місті і на периферії.

Широкоформатний друк має прийнятні ціни. Вона дієва тим, що кидається завжди перехожим в очі. Зручна, що швидко друкується, можна розмістити на видному місці, яскрава, красива, виглядає естетично. Реклама завжди на виду. Наукові дослідження довели, що достатньо привернути увагу людини на кілька хвилин і образ залишиться в пам’яті надовго. Зовнішня реклама – ефективний спосіб залучення клієнтів.

Наша компанія пропонує послуги як внутрішнього, так і зовнішнього широкоформатного друку, яка має переваги:

  • завжди привертає увагу;
  • має якісне дозвіл зображень;
  • малюнок не вигорає, захищений від агресивних умов зовнішнього середовища;
  • чорнило екологічно чисті і не впливають на здоров’я людини;
  • ціни доступні.

Рекламна широкоформатний друк гарантує успіх у всіх ваших починаннях! Чи це буде етикетка на пляшці або величезний брэндмауэр, спектр застосування дуже великий. Також ви можете ознайомитися з іншими варіантами друку, в тому числі і цифровою печаткою.

Матеріали для широкоформатного друку

Великі барвисті зображення для рекламної продукції найкраще друкувати на широкоформатному принтері. В залежності від мети призначення, використовують різні види матеріалів широкоформатного друку: папір, банерне, художнє полотно, самоклеюча плівка, сітка, синтетична тканина. Важливо, щоб початковий ісходник був підібраний правильно, розглядається для якого виду реклами він підходить.

Широко поширена друк банерів. Для них використовують банерну тканину, яка являє собою вінілове полотно (армована поліамідна сітка). Вона зносостійка, якість друку бездоганне до трьох років.