Хто стандартно бажає одержати гроші в борг без перевірок? Зазвичай таким питанням задаються громадяни, які побоюються відмовного рішення кредитора після проведення належної перевірки. Практично завжди це пов’язано з поганою кредитною історією заявника. Дійсно, кредитні організації здійснюють перевірку кредитного досьє громадянина, розглядаючи його заявку, і при знаходженні там негативних даних отримати схвалення вкрай складно.

Зміст:

 • Реальний банківський кредит без перевірок?
 • А як розглядають заявки МФО?
 • Чи Реально отримати в МФО позику при поганому досьє?
 • За якими видами позик найбільше схвалень
 • А де реально видають кредити без перевірок
 • Підбір кращих пропозицій по кредитах і мікропозик
 • до змісту ↑

  Реальний банківський кредит без перевірок?

  Банки — найбільш серйозні кредитори з існуючих на ринку. Саме вони завжди максимально перевіряють позичальника, всі надані їм в анкеті дані і кредитну історію. Отримати гроші в борг терміново без перевірки в банку не вийде.

  При виявленні негативної інформації в досьє банк, не замислюючись, поставить відмова за кредитом. Зараз банки стали більш жорсткими по відношенню до боржників, так як відсоток неповернених кредитів дуже великий. Тепер кредитори не ризикують, вони одразу відмовляють громадянам, які є потенційно проблемними. Так що, розраховувати на схвалення банку при наявності проблем з кредитною історією не варто.

  до змісту ↑

  А як розглядають заявки МФО?

  Звернення до мікрофінансовим організаціям — альтернатива банківському кредиту. Багато громадян вважають, що саме в МФО реально отримати гроші в борг онлайн без перевірок. Ці компанії позиціонуються як самі лояльні: відсоток схвалення заявок високий, вимоги до позичальників низькі, довідки не потрібні. Частково це так, але перевірки потенційного позичальника проводяться в будь-якому випадку.

  Відмінність МФО від банку — це лише більш лояльне ставлення до позичальника та інші кредитні продукти. В іншому МФО також займаються кредитуванням населення, встановлюючи відсотки і розраховуючи на зворотність коштів. Щоб бути впевненою у зворотності, МФО обов’язково здійснює запит кредитного досьє заявника.

  Що буде, якщо МФО не стане перевіряти кредитні історії і почне видавати гроші в борг всім підряд? Кредитор просто розоритися. Кредитна історія дозволяє судити про благонадійність заявника. Якщо досьє показує, що клієнт прострочив вже кілька кредитів, не вносить платежі за ними, то такий позичальник МФО не потрібен, він і цього разу «забуде» про свої зобов’язання.

  до змісту ↑

  Чи Реально отримати в МФО позику при поганому досьє?

  І все ж, якщо ви маєте негативну кредитну історію, вам все одно доступний позику від МФО. Правда, це залежить від ступеня зіпсованості досьє:

  Якщо були прості невеликі затримки щомісячних платежів, то отримати позику в МФО можна без проблем, ніякі перевірки не страшні.

  Якщо порушення з виплат становили 30-60 днів і більше, але на даний момент прострочень немає, громадянин закрив проблемні заборгованості. У цьому випадку шанси на схвалення менше, але вони є.

  Якщо вчинені порушення не закриті, прострочення є відкритими. З таким клієнтом не стане зв’язуватися ні один кредитор, занадто великі ризики. Але пробувати оформляти мікрокредити можна, раптом пощастить і вам попадеться максимально лояльно налаштована МФО.

  При надходженні заявки на розгляд відразу відбувається запит кредитного досьє заявника. Ця інформація враховується МФО, але не стає ключовою. При нормальних даних анкети є шанси отримати схвалення.

  до змісту ↑

  За якими видами позик найбільше схвалень

  Отримати гроші в борг без перевірки кредитної історії не вийде, але є варіанти позик, які завжди передбачають більш високий відсоток схвалення. Мова про термінові онлайн-позик наступних типів:

  • на карту;
  • на електронний гаманець;
  • грошовим переказом;
  • на банківський рахунок.

  Такі мікрокредити не відрізняються великими лімітами, тому і відсоток схвалення за ним високий. Це інтернет-позики, які громадяни отримують, не виходячи з дому. Щоб отримати кошти, необхідно заповнити онлайн-анкету і чекати рішення протягом півгодини. Якщо заявка схвалюється, МФО переведе гроші на вказані реквізити.

  Щоб підвищити ймовірність схвалення при поганої кредитної історії, можна відразу звернутися до кількох МФО. Для цього слід вибрати 2-5 організацій та заповнити заявку на позику в кожній з них. Якщо трапиться так, що надійде кілька схвалень, слід вибрати одну пропозицію, а від інших відмовитися.

  до змісту ↑

  А де реально видають кредити без перевірок

  Банки МФО — це не єдині організації, що надають населенню гроші в борг. Є й інші варіанти кредитування, при яких кредитна історія громадянина взагалі не потрібна:

  Кредит під заставу нерухомості. Але не банківський кредит, а позику від МФО або інших фінансових організацій. Для них головне — це застава. Якщо він хороший, то громадянин отримає гроші. Такі позики несуть великі ризики характеризуються великою переплатою.

  Кредит в ломбарді. Це реальний метод взяти в борг гроші без перевірки. Можна залишити своє авто в автоломбарді і отримати кредит, розмір якого залежить від ціни авто. Перевірки клієнтів ці організації не проводять, для них важливо лише стан автомобіля.

  На ринку кредитування багато організацій і пропозицій. Якщо постаратися, то можна знайти варіант видачі позички навіть проблемному клієнту.

  Автор: Ірина Русанова

  до змісту ↑

  Підбір кращих пропозицій по кредитах і мікропозик

  За допомогою цього сервісу ви можете безкоштовно підібрати найкращі пропозиції по мікропозик, кредитами або кредитними картками. Все просто, в онлайн режимі, тільки дотримуйтесь інструкцій.

  Натискаючи кнопку «Оформити», ви приймаєте угоду і підтверджуєте, що ознайомлені і згодні з політикою конфіденційності даного сайту.

  Це вам буде цікаво

  4 липня 14:17
  Як правильно давати гроші в борг? Перевірені рекомендації
  Напевно у вас коли-небудь в житті бували ситуації, коли доводилося комусь з ваших знайомих давати гроші в борг на певний термін. Цілком можливо, що і ви самі не раз виступали в ролі позичальника. Зазвичай, якщо сума позики невелика, то багато хто люди з радістю готові позичити своїм друзям гроші, адже допомагати ближньому – це добра справа. Але неприємна сторона питання полягає в тому, що якщо позичені кошти не будуть повернені в строк, то ваші стосунки можуть значно…

  2 липня 19:42
  12 важливих порад щодо правильного використання кредитної карти
  Правильне використання кредитної карти є дуже важливою темою. Так, періодично в житті кожної людини трапляються ситуації, коли терміново знадобилися гроші….

  9 червня 10:28
  Чи Реально отримати кредитну карту без перевірки кредитної історії?
  Кредитна карта з процесу оформлення аналогічна споживчим кредитом. Відмінність полягає в тому, що позика на карті є відновлюваною. Перед тим, як схвалити…
  31 травня 14:52
  Як позбутися від кредитів і вибратися з боргової ями?
  Все більше громадян задаються питанням про те, як позбавитися від кредитів. Кількість чинних кредитних договорів на душу населення просто зашкалює, так і криза…
  7 травня 18:39
  Як себе вести, якщо вам дзвонять з банку з приводу простроченого кредиту?
  Якщо ви зробили прострочення за кредитом, то не треба думати, що банк махне на борг рукою. Навіть якщо йдеться про зовсім невелику суму кредиту, банк все одно почне…
  8 квітня 16:07
  Як правильно себе вести, якщо банк подав в суд за кредитом?
  Рано чи пізно прострочений кредит призводить до одного – банк подає в суд за кредитом. Це його законне право, яке відбите в кредитному договорі, підписаному…