Досить часто у багатьох користувачів інтернету виникає потреба в обміні тих чи інших грошових знаків на інші валюти. По суті, цей процес можна назвати купівлею, коли одні фінансові активи ми перетворює в інші, сплачуючи при цьому фіксований відсоток комісії за послуги. І якщо традиційний обмін рублів на ті ж долари або євро вже ні в кого не викликає яких-небудь серйозних труднощів, то при необхідності купити криптовалюту за традиційні гроші або обміняти одні цифрові монети на інші, багато людей відверто впадають в ступор.

Однак насправді нічого особливо складного тут немає. І якщо ви вже робили через інтернет обмін одних грошових знаків на інші, то без праці зорієнтуєтеся в способах купівлі та обміну різних криптовалют. Причому навіть новачок легко зможе отримати заповітні цифрові монети або зробити їх обмін.

В основному тут варто виділити два головних способи купівлі та обміну криптовалют.

Зміст:

 • Купівля та обмін цифровою валюти через криптовалютные біржі
 • EXMO
 • YoBit
 • LiveCoin
 • Купівля та обмін кріптовалюти через обмінні сервіси
 • Висновок
 • Але давайте ж розглянемо кожен із цих варіантів докладніше.

  до змісту ↑

  Купівля та обмін цифровою валюти через криптовалютные біржі

  до змісту ↑

  EXMO

  Одна з найпопулярніших криптовалютных бірж, яка працює на безлічі мов (серед них є і російська).

  Крім того, що Exmo має інтуїтивно зрозумілий російськомовний інтерфейс, вона ще і працює з рублями, тому часто при необхідності придбати найбільш поширені монети, такі як Bitcoin, Ethereum або Litecoin, більшість користувачів звертаються саме сюди. Все, що вимагається від учасника для здійснення обміну – це пройти реєстрацію, поповнити рахунок рублями або іншою валютою, а потім обміняти гроші на необхідну криптовалюту. Після цього просто виведіть монети до себе на гаманець і використовуйте їх за призначенням.

  Ознайомитися з біржею криптовалют EXMO

  до змісту ↑

  YoBit

  Якщо вам потрібна будь-яка маловідома криптомонета (альткоин), з якої не працюють інші більш імениті біржі і навіть обмінники, то ви без жодних проблем зможете знайти її на біржі Yobit. Дана майданчик активно і регулярно розширює список всіх представлених криптовалют, і часом тут з’являються рідкісні монети – крім трендових новинок криптомира, тут є і зовсім нещодавно стартували цифрові валюти. А якщо врахувати, що сервіс готовий прийняти від вас будь-яку традиційну валюту, в тому числі і рублі, і обміняти їх на потрібний вам цифровий актив, то необхідний обмін можна здійснити і на yobit.net. Важливо відзначити, що сайт працює на трьох мовах, серед яких є і російська.

  Серед плюсів біржі варто окремо відзначити, що в більшості випадків саме тут ви знайдете більш вигідний курс, ніж на інших майданчиках, а проблем з реєстрацією та поповненням рахунку у вас не виникне. У тому випадку, якщо ви нікуди особливо не поспішайте і криптомонеты не потрібні вам терміново, то можна не купувати їх за стандартною ринковою ціною, а створювати відкладений ордер і отримувати необхідну криптовалюту на більш вигідних умовах.

  Ознайомитися з біржею криптовалют YoBit

  до змісту ↑

  LiveCoin

  Дана криптовалютная біржа є практичною і зручною площадкою, яка дає доступ до торгівлі, обміну та зберігання Bitcoin і альткоинов (інших криптовалют), причому валютних пар тут більше 60. Біржа популярна і активно рекламується, а монети додаються шляхом голосування і придбання місця на платформі розробниками криптомонет.

  Особливості Livecoin:

  • Чим більше оборот коштів на біржі, тим меншою буде комісія за операції – від 0,2% до 0,02%.
  • Виведення і введення з платіжних систем здійснюється комісією, а на гаманці самих криптовалют – без неї.
  • Сайт біржі переведений на багато мов, що робить його доступним і зрозумілим для користувачів по всьому світу. Звісно, серед них є і російська.
  • Зручні аналізують інструменти, є докладні інструкції по роботі з ними.

  Ознайомитися з біржею криптовалют LiveCoin

  до змісту ↑

  Купівля та обмін кріптовалюти через обмінні сервіси

  Найбільш зручним сервісом для пошуку вигідного курсу серед різних обмінників є bestchange.ru. При переході на цей сайт в лівій стороні сторінки ви відразу ж побачите колонку з меню «Віддасте» і «Отримати».

  Наприклад, в меню «Отримаєте» ми вибираємо Bitcoin. Зліва в меню «Віддасте» нам тут же показуються доступні на даний момент варіанти для обміну WMZ, WMR, Яндекс.Гроші, QIWI USD, QIWI RUB, Perfect Money USD, PayPal RUB, різні сервіси інтернет-банкінгу, Visa/MasterCard USD, грошові перекази Western Union і багато іншого.

  Крім Биткоина, для купівлі та обміну також доступні Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Ripple, Monero, Zcash, NEM і багато інші популярні кріптовалюти. Природно, всі ці цифрові монети ви можете обмінювати між собою аналогічним чином.

  Так, в мережі існує безліч сайтів, де ви можете завести гаманець для кожної з цифрових монет, включаючи онлайн версії, для вашого комп’ютера і самі біржі. Одним з найбільш зручних варіантів-гаманців можна назвати сервіс virex.io. Для кожної окремої кріптовалюти в мережі можна знайти чимало гаманців самих різних варіацій – вам залишається лише вибрати найбільш підходящий з них. До речі, той же Биткоин-гаманець можна створити і на сайті WebMoney – ця валюта буде мати назву WMX (0,001 BTC = 1 WMX).

  Що стосується самих обмінних сервісів, то перед вибором найбільш оптимального з них, щоб купити (обміняти) криптовалюту за рублі або інші кошти, ви можете ознайомитися з відгуками про нього або залишити на сервісі bestchange.ru свою думку про конкретний обміннику.

  до змісту ↑

  Висновок

  Тепер вам відомо, де і як можна купити (обміняти) криптовалюту. Після цього залишається лише вибрати найбільш підходящі для вас цифрові гроші. Що стосується довгострокового інвестування в кріптовалюти, то багато експертів радять звертати увагу на перші 10-20 найбільш популярних криптомонет по капіталізації. У цьому пошуку вам допоможуть такі ресурси, як coinmarketcap.com і coingecko.com.

  Автор: Олексій Півень

  Це вам буде цікаво

  29 серпня 14:19
  7 найбільш поширених міфів і міфів про Биткоине. Чим є ця криптовалюта насправді?
  Буквально з кожною годиною про криптовалюте і про Биткоине зокрема дізнається все більше людей. Природно, кожен починає сприймати нову технологію абсолютно по-різному. Причому тут же трохи не з повітря виникають самі неймовірні й дивні помилки і міфи про Биткоине, які можуть навіть відлякати довірливого людини від використання кріптовалюти. Так давайте ж розберемося і з’ясуємо на практиці, чим є настільки популярний сьогодні Bitcoin насправді, яким чуткам про…

  28 серпня 09:59
  ТОП–10 найпопулярніших криптовалют в 2017 році. На яку валюту варто звернути увагу?
  На сьогоднішній день існує вже понад 1000 різноманітних криптовалют. Одні з них в лічені дні і місяці набирають небувалу популярність і пробиваються в…

  25 серпня 09:40
  ТОП–12 найцікавіших фактів про Биткоине. Чому так дивна цифрова валюта?
  Чи відомо вам, що понад 92% всіх фінансових експертів світу у перші роки появи Биткоина визнавали його абсолютно безперспективним платіжним засобом? Тим не…
  23 серпня 20:18
  Історія створення Биткоина. Як змінювався курс кріптовалюти з плином часу?
  В останні роки тема кріптовалюти і Биткоина зокрема набирає все більших обертів. Сьогодні про це говорять не тільки багато користувачів інтернету, але і глави…
  21 серпня 11:02
  Що таке криптовалюта простими словами? Все, що важливо знати про цифрових грошах
  Варто зазначити, що сьогодні про криптовалюте жодного разу не чув тільки той чоловік, який зовсім далекий від реалій інтернет-простору та новин фінансового…
  6 серпня 13:49
  Повний огляд проекту Hashing24 (відгуки та рекомендації). Чому так вигідний хмарний майнінг?
  Навряд чи вам вдасться знайти хоча б одного активного користувача інтернету, який нічого не чув би про криптовалюте. Буквально з кожним днем інтерес до цифрових…