Counter-strike 1.6-російська збірка

11-23-2020
Скачать кс 1.6 | русская версия кс 1.6 полная
 
 

 

Опис збірки кс 1.6 російська версія

Час невблаганно біжить вперед, все в житті змінюється, але тільки любов гравців до шутера counter-strike 1.6 залишається незмінною. На нашому сайті 0vip.ru представлена російська версія кс 1.6. Також хочемо вам порекомендувати Скачать CS 1.6 Русская версия на нашому сайті 0vip.ru

В даному релізі немає нічого зайвого, це чиста копія ліцензійної steam версії, що включає тільки дефолтні моделі гравців і зброї. Забудьте про настирливу рекламу і банери, які вбудовують різні сервери у вікно заргузки – клієнт захищений від цього. Тільки якісні збірки без вірусів, реклами і з налаштованим ігровим конфігом.

Всі збірки гри контр страйк 1.6 на сайті 0vip.ru відрізняються високою якістю, багато переведені на російську мову, з робочим пошуком серверів, відсутньою рекламою у вигляді банерів при підключенні до серверів. Класична збірка не стала винятком, навпаки її часто використовують, як основу, при створення інших збірок. Щоб почати грати в кращий шутер, всього-то потрібно завантажити кс 1.6, встановити на пк, а потім знайти сервер. Інсталяційний файл важить дуже мало, ніякого сміття в цьому релізі немає.

Налаштований конфіг виключає лаги, зависання і осідання fps.

У російську кс 1.6 вбудований кращий пошук, тепер гра знаходить багато серверів. Новачкам освоїти гру допоможуть боти – найостанніша версія ботів zbot, з декількома режимами складності, встановлена в дану збірку. Спілкування з друзями ніколи ще було таким легким, все це завдяки російському чату. Використовуйте поєднання клавіш “shift + alt” для перемикання розкладки.

Чому краще завантажувати гру з нашого сайту 0vip.ru?

Зараз досить легко зібрати свою власну збірку. Але не кожна людина, яка хоче цим зайнятися знає всі тонкощі, уразливості та інші проблеми движка goldsrc. Недостатньо просто завантажити гру з іншого сайту, поміняти деякі файли і зібрати все в інсталятор. Хороша збірка кс 1.6 повинна відрізнятися особливими якостями:

  • якість. Збірка повинна бути зібрана професіоналом, який грамотно налаштує конфіг для комфортної гри по інтернету.
  • надійність. У клієнті обов’язково повинен бути встановлений протектор, який захистить гру від модифікації з боку сервера, а ваш пк вбереже від вірусів, які можна схопити разом з файлами, які викачуються під час підключення.
  • зручність. Тут можна виділити деякі моменти, а саме збірка повинна бути русифікована, підтримувати спілкування в чаті російською мовою, а так само мати останню версію ботів на випадок відсутності підключення до мережі.
  • вибір серверів. Мабуть один з важливих моментів, який хвилює всіх гравців. Адже скачавши counter strike хочеться грати на серверах, а не тільки проти віртуального супротивника. Наша російська версія cs 1.6 знаходить багато серверів, більше ніж всі будь-які інші збірки, які ви знайдете в інтернеті.

Якщо збірка не відповідає описаним вище характеристикам, то однозначно настрій від гри буде зіпсовано. Для досвідченого гравця це не стане трагедією, чого не сказати про новачка, який вперше вирішивши завантажити cs зіткнеться з масою проблем. Думка про шутера зіпсується і настане розчарування, що призводить до видалення гри. Ми не хочемо псувати перше враження про гру, тому пропонуємо вам тільки найякісніші версії кс.