Букмекерська контора bettery

6-10-2021

 

 

Букмекерская контора Bettery - рабочее зеркало, мобильная версия и  приложение, бонусы и промокоды при регистрации, альтернативный адрес и вход  в личный кабинет
 

 

БК bettery-офіційний сайт букмекерської контори

Сайт – перше, з чого потрібно почати знайомство з букмекером. Простий інтерфейс і стильний дизайн підтверджують, що продукт створений для молоді. Від нього не рябить в очах, як в деяких інших БК – bettery використовували мінімум квітів. На головній сторінці ви побачите анонс-прогноз 5 найближчих топових подій. Також хочемо вам порекомендувати группы на евро 2021 в  БК  bettery. 

Розділи типові для букмекерських контор, але відрізняються дизайном. У головному меню, розташованому в самому верху екрану, ви знайдете такі вкладки:» лінія«,» лайв«,» акції«,» додатки«,» статистика«,»результати”. Там же можна зареєструватися і зайти в особистий кабінет. Якщо вам потрібно отримати інформацію про компанію, дізнатися відповіді на поширені запитання, почитати правила, зв’язатися зі службою підтримки або подивитися доступні способи для здійснення фінансових операцій, все це можна знайти в нижній частині екрана.

Робоче дзеркало на сьогодні і зараз

Бк bettery-легальний гравець на російському ринку беттінга. Контора платить податки, працює відповідно до законодавства РФ, а тому провайдери інтернету не блокують офіційний сайт bettery за вказівкою роскомнадзора. Це означає, що клієнтам не доводиться шукати обхідні шляхи для користування сайтом. Букмекерська контора функціонує в доменній зоні “ru”.

Bettery-реєстрація, входить в особистий кабінет, цупіс

Букмекер не має власних ппс, а пройти реєстрацію можна тільки через офіційний сайт або додаток. У правому верхньому куті натисніть кнопку “реєстрація” і заповніть наступні поля:

  • ім’я;
  • номер телефону;
  • електронна пошта;
  • пароль;
  • промокод (якщо є).

Поставивши галочку, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних і підтверджуєте, що вам є 18 років. Після цього на ваш номер телефону буде висланий код для підтвердження. Якщо на вашому номері вже зареєстрований ківі-гаманець, система запропонує пройти ідентифікацію. Але ви можете відкласти ідентифікацію і пізніше пройти її в особистому кабінеті.

Без ідентифікації ви не зможете поповнювати рахунок і виводити гроші. Bettery, як і будь-який інший легальний букмекер, не здійснює фінансові операції без підтвердження особи. Статус “професійний” в платіжній системі ківі дозволяє вводити і виводити великі суми, але для верифікації він необов’язковий. Якщо вам вистачить ліміту в 500 000 рублів, тоді досить буде статусу»основний”.

У системі ківі потрібно ввести паспортні дані, щоб завершити ідентифікацію. Через портал» держпослуги ” теж можна пройти процедуру ідентифікації. Це можуть зробити і іноземні громадяни, але в процесі верифікації потрібно буде натиснути кнопку «я не громадянин РФ».