Бухгалтерське обслуговування в Нідерландах

1-12-2020
Картинки по запросу Бухгалтерське обслуговування в Нідерландах


Компанія надає повний спектр бухгалтерських послуг для юридичних та фізичних осіб. Комплексний підхід до вирішення завдань аккаунтинга, відкриття юридичних осіб, їх ліквідації, а також послуги ведення бухгалтерського обліку, складання звітності і податкового планування. Всі послуги надаються у відповідність із світовими стандартами аккаунтінга, аудиту та податкового планування.
Послуги надаються для будь-якого виду підприємств і форм власності. Все бухгалтера – це фахівці з вишою економічною освітою. Також хочемо вам порекомендувати Бухгалтерское обслуживание в Нидерландах

Вартість відновлення бухгалтерського обліку залежить від масштабів відновлення та кількості періодів, за які потрібно відновити облік, а також від величини документообігу. На вартість впливає система оподаткування, ЗЕД, валютні операції, наявність кредитів, позик, операції з цінними паперами, велика кількість номенклатури і т.
Забезпечуємо гарантоване зниження витрат на ведення бухгалтерського обліку в компаніях мінімум на 50% при загальному поліпшення якості надаваних послуг. Є представники на Кіпрі, в Нідерландах та Іспанії.

Бухгалтер рівня ACCA, сертифікований на міжнародному рівні, досвід ведення бухгалтерії ЗЕД та будівництва. Спеціаліст по фіскальній політиці та податкового планування. Адвокат екстра – класу з великим впливом і визнанням в адвокатському середовищі.
Компанії з різних галузей економіки. В той момент було необхідно знижувати витрати і зменшувати кількість витрат. Ці завдання благополучно були дозволені в тому числі і завдяки переходу на систему бухгалтерського аутсорсингу.

Керівництво компанії з моменту запуску проекту  прийняли рішення про передачу бухалтерии на аутсорсинг. За весь час роботи (понад 5 років) не було нарікань до роботи фірми. Консалт зарекомендувала себе, як надійний партнер і порадник у сфері оподаткування. Тим не менш злагоджена робота власної бухгалтерії та бухгалтерської компанії дозволяють економити значні кошти не тільки зберігаючи якість роботи, але і підвищуючи загальну ефективність бухгалтерії в компанії.
В ресторанному бізнесі та громадському харчуванні введення бухгалтерії на аутсорсингу забезпечує зниження термінів виконуваних завдань, поліпшення оперативності виконання фінансових розпоряджень керівництва і додатковий незалежний контроль за підприємством з боку його керівництва. Індивідуальний підхід, велика кількість додаткових послуг безкоштовно.