Банківські кредити без довідки про доходи

6-19-2019

Деякі банківські установи часто не видають своїм клієнтам кредити готівкою без довідки про доходи. Однак не варто впадати у відчай. На щастя, Позичальники можуть звернутися в мікрофінансові організації, офіційно зареєстровані на території України. Оформити позику готівкою можна протягом 15 хвилин, без офіційного працевлаштування. Для цього знадобиться вибрати в таблиці вище відповідні умови кредитування і натиснути кнопку “Отримати”. Рекомендуэмо взяти кредит на сайті https://kredit-bez-otkaza.com.ua

Які документи необхідні для того, щоб оформити онлайн-заявку?
У МФО цілодобово можна взяти кредит готівкою без довідок і поручителів, необхідні тільки наступні документи:

паспортні дані – прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце реєстрації (краще підготувати скани або фотографії першого, другого розвороту і діючої прописки);
ідентифікаційний код платника податків (ІПН);
мобільний телефон;
карта будь-якого банку України.
Грошовий кредит у разі схвалення заявки можна досить швидко отримати готівкою у відділенні цікавить МФО або на банківську карту.

Потрібен кредит на значну суму? Ознайомтеся з пропозиціями банків:

Як погасити кредит: готівкою в терміналі або онлайн?
Обидва способи, як правило, доступні.

Більшість кредитних компаній і банків надає широкі можливості для погашення заборгованості за кредитом – при наявності доступу в інтернет, ви можете зайти на сайт банку або МФО, де брали позику, і поповнити рахунок онлайн з банківської картки, заповнивши необхідні поля. Але якщо вам зручніше погасити кредит готівкою – це можна зробити в платіжному терміналі або у відділенні МФО.

Розмір процентних ставок в таких установах коливається в межах від 0 до 85% річних (як правило, кредит під 0% видається тим, хто вперше користується послугами конкретної МФО. Якщо говорити про щомісячну комісію, то вона становить приблизно 5-7% від загальної суми боргу, одноразова банківська комісія знаходиться в межах 0-17%. Сума кредиту безробітним може становити від 100 до 7000 гривень. Терміни його погашення приблизно від 15 до 30 днів, з можливістю пролонгації (продовження терміну погашення заборгованості).

Більшість позик видається миттєво повнолітнім жителям України, які мають паспорт, іпн код і банківську карту. Погашати кредит можна щомісячними платежами, ануїтетними платежами або внести всю необхідну суму відразу.